Inglot Telefon

  • Kategoria: zdrowie i uroda

  • Data publikacji: 2019-12-04 00:53:24
  • Data modyfikacji: 2022-08-22 11:15:57
Inglot Telefon

Aktualne dane adresowe i telefon do wszystkich sklepów Inglot. Uzyskaj pomoc, kontaktując się z Biurem Obsługi Klienta Inglot. Skontaktuj się z Inglot za pomocą udostępnionych form kontaktu.

Co to jest Inglot?

Inglot to firma zajmująca się produkcją wszelkiego rodzaju kosmetyków. W asortymencie sklepu Inglot znaleźć można produkty wysokiej jakości takie jak pomadki do ust Inglot, tusze do rzęs Inglot, eyeliner Inglot, kosmetyki do twarzy lub na przykład paznokci. Oprócz tego firma posiada również produkty do pielęgnacji skóry i ciała w postaci kremów i olejków. Gama produktów jest bardzo obszerna, a całą ofertę firmy można znaleźć na ich stronie internetowej. Inglot oferuje również tworzenie spersonalizowanych palet do makijażu według własnego uznania.

Kontakt Inglot

Inglot posiada na swojej stronie czat na żywo. Można go otworzyć za pomocą ikony w prawym dolnym rogu strony internetowej. Oprócz czatu na żywo kolejną formą jest formularz kontaktowy do Biura Obsługi Klienta. Jest on bardzo prosty i nie wymaga podawania swoich danych. Jedyne pola, jakie należy wypełnić to temat wybierany z listy, treść wiadomości oraz adres poczty elektronicznej, na który zostanie wysłana odpowiedź na pytanie.

Innym kontaktem elektronicznym jest adres e-mail. Inglot udostępnia go dla swoich klientów na stronie internetowej. E-mail Inglot to: [email protected]. Każda wiadomość, wysyłana za pomocą jednego z elektronicznej formy kontaktu trafiają do konsultantów Biura Obsługi Klienta. Odpowiedzi wysyłane są tak szybko jak to możliwe.

Telefon Inglot

Klienci zwykle mają możliwość kontaktu telefonicznego do Biura Obsługi Klienta, jednak Inglot nie udostępnił tych informacji na swojej stronie internetowej. Telefon Inglot do konsultantów nie jest dostępny dla zainteresowanych. W przypadku kontaktu ze sklepem nie ma możliwości kontaktu przez telefon Inglot, zatem należy wybrać inne możliwe formy kontaktu. Jeśli telefon Inglot firma poda na stronie, zostanie on zaktualizowany tak szybko jak to możliwe.

Sklepy Inglot

Na stronie internetowej Inglot znaleźć można pod odpowiednią zakładką długą listę wszystkich sklepów stacjonarnych Inglot. Oprócz danych adresowych do placówek podane są tam również dane kontaktowe w postaci numeru telefonu. Możliwy jest kontakt do sklepów przez telefon Inglot. Każdy z nich posiada swój własny numer, na którym można uzyskać informacje odnośnie dostępności produktów, cen oraz zamówień. Telefony odbierane są w godzinach pracy danego sklepu.