EPIX NOW telefon

  • Kategoria: media

  • Data publikacji: 2019-07-21 13:58:56
  • Data modyfikacji: 2022-06-28 12:53:27
EPIX NOW telefon

Aktualna oferta EPIX NOW. Numery telefonów do infolinii i adres e-mail do kontaktu online. Jak uzyskać dostęp do bogatej biblioteki EPIX NOW?

EPIX NOW

EPIX NOW to usługa oparta na subskrypcji, która jest dostępna jako aplikacja na urządzenia mobilne, telewizory smart, konsole do gier i urządzenia do przesyłania strumieniowego. EPIX NOW zapewnia subskrybentom ponad 1000 ulubionych filmów i hitów kinowych oraz stale powiększa swój asortyment o nowe tytuły, aby zachować aktualność swojej biblioteki. Ponadto EPIX NOW produkuje własne, oryginalne seriale, które są dostępne na jego platformie. Aby poznać smak tego, czego się spodziewać, jego filmy są kuratorami filmów takich jak Bill i Ted: Face the Music, Like a Boss, James Bond: Skyfall i Gemini Man. EPIX NOW generuje ponad tuzin oryginalnych seriali, w tym hity takie jak Domina, Pennyworth, War of the Worlds, Get Shorty i Godfather of Harlem.

EPIX NOW wyjątkowa usługa

 EPIX NOW łączy popularne hity i klasyczne filmy z listą oryginalnych seriali, które można znaleźć tylko w EPIX. Jednak dzięki EPIX NOW dostaniesz taką samą zawartość, jak w przypadku EPIX, ale bez potrzeby korzystania z usług dostawcy telewizji. W ten sposób, jeśli subskrybujesz kilka usług przesyłania strumieniowego zamiast tradycyjnej telewizji, nadal możesz cieszyć się ulubionymi programami EPIX. Oprócz udostępniania tych samych treści, co tradycyjna aplikacja EPIX, EPIX NOW zawiera również liniowy kanał telewizyjny dla wszystkich czterech kanałów EPIX na żywo. W miarę upływu czasu EPIX NOW zamierza rozwijać ofertę produktów i usług. Jeśli chcesz wiedzieć więcej, zachęca się do zapoznania się z ofertą na stronie internetowej www.epix.com.

EPIX NOW Kontakt

Często mówi się, że najlepszym sposobem na skontaktowanie się z EPIX NOW jest formularz kontaktowy. Jest to jedna z najczęściej używanych form kontaktu, ale nie jedyna. Przed skontaktowaniem się z EPIX NOW warto zapoznać się z artykułami FAQ udostępnionymi przez Centrum Obsługi Klienta. Jeśli załączone odpowiedzi nie są wystarczające, warto skierować zapytanie bezpośrednio do EPIX NOW. Dla tych, którzy wolą wysyłać wiadomości bezpośrednio, z EPIX NOW można się również skontaktować za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem [email protected].

EPIX NOW Infolinia

Oprócz kontaktu online EPIX NOW organizuje linię telefoniczną pod numerem telefonu: 855 830 7071. Infolinia EPIX NOW działa w godzinach pracy, które są podane na ich oficjalnej stronie.