0

Telefon Filharmonia Kameralna w Łomży

  • Kategoria: kultura

  • Data publikacji: 2020-01-22 22:30:13
  • Data modyfikacji: 2022-09-23 15:36:59
Filharmonia Kameralna w Łomży Telefon

Filharmonia Kameralna- Zarezerwuj koncert telefonicznie. Zapytaj o nadchodzące wydarzenia. Zorganizuj warsztaty. Dane kontaktowe dostępne na stronie

Filharmonia Kameralna kontakt

Filharmonia Kameralna im. Witolda Lutosławskiego w Łomży - filharmonia założona w 1977 roku jako Łomżyńska Orkiestra Kameralna. W ciągu 40-letniego okresu swego istnienia dała ponad tysiąc koncertów w kraju i poza jego granicami. Otrzymała również wiele nagród za działalność i wkład w rozwój kultury muzycznej.

Filharmonia Kameralna kontakt w sprawie wydarzeń lub biletów. Dane kontaktowe Filharmonia Kameralna udostępnia na swojej oficjalnej stronie. Mogą one posłużyć do zakupu biletu telefonicznie lub w celu uzyskania informacji na konkretny temat.

Filharmonia Kameralna telefon

Filharmonia Kameralna telefon obsługuję przez biuro obsługi klienta. Aby zadzwonić, wystarczy skorzystać z numeru kontaktowego podanego przez Instytut. Oprócz wyżej wymienionych biur możliwy jest również kontakt z innymi działami Filharmonii.

Filharmonia Kameralna telefon biuro 501 609 510

Filharmonia Kameralna adres e-mail

W celu nawiązania kontaktu online z Instytutem możliwe jest również skontaktowanie się drogą mailową. Adres e-mail Filharmonia Kameralna dostępny jest na oficjalnej stronie. Dodatkowo można wysłać wiadomość zarówno do biura, jak i do działów takich jak administracja, czy księgowość.

Filharmonia Kameralna e-mail biuro
[email protected]

Filharmonia Kameralna e-mail oferty artystyczne
[email protected]

Adres Filharmonia Kameralna

Odwiedzając osobiście siedzibę, możliwa jest rozmowa z jej zarządem lub uzyskania informacji na konkretny temat w recepcji. Filharmonia Kameralna dane kontaktowe udostępnia na stronie.

Filharmonia Kameralna adres
ul. Zawadzka 1, 18-400 Łomża