0

PZPN Telefon

  • Kategoria: sport

  • Data publikacji: 2019-11-05 12:58:35
  • Data modyfikacji: 2022-10-13 09:52:02
PZPN Telefon

Szukasz aktualnych danych kontaktowych do PZPN? Więc sprawdź poniższą stronę internetową, na której umieszczone zostały dostępne sposoby na kontakt ze związkiem, w tym także telefon PZPN. Telefon PZPN pozwala wszystkim chętnym na bezpośrednią rozmowę telefoniczną z konsultantami związku. Z pewnością udzielą oni wszelkich odpowiedzi na pytania i wątpliwości osób dzwoniących. Skorzystaj z dostępnych opcji kontaktu z PZPN już dziś!

Co to jest PZPN?

Polski Związek Piłki Nożnej, czyli PZPN jest to stowarzyszenie piłkarskie, które działa na terenie naszego kraju na podstawie statutu. Stowarzyszenie jest jedynym prawnym reprezentantem polskiej piłki nożnej w tym także piłki halowej i plażowej zarówno mężczyzn, jak i też kobiet we wszystkich kategoriach wiekowych, zarówno w kraju, jak i za granicą. Polski Związek Piłki Nożnej założony został w dniach 20-21 grudnia 1919 roku w Warszawie. Od roku 1923 stowarzyszenie należy do FIFA, a od 1955 roku także do UEFA.

Telefon PZPN

Jednym ze sposobów na kontakt ze stowarzyszeniem jest skorzystanie z dostępnego na poniższej stronie telefonu PZPN. Za jego pośrednictwem klienci mają sposobność porozmawiać bezpośrednio z konsultantami Polskiego Związku Piłki Nożnej. Pracownicy odpowiedzialni za obsługę telefonu PZPN z pewnością odpowiedzą na wszelkie pytania i wątpliwości dzwoniących osób. Dodatkowo także udzielą oni aktualnych informacji, które udostępnia stowarzyszenie. Należy jednak dodać, że telefon PZPN dostępy jest dla wszystkich zainteresowanych osób jedynie w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:30 do 16:30.

Telefon PZPN: 732 122 222

Kontakt PZPN

Klienci preferujący bardziej kontakt poprzez internet mogą skorzystać z udostępnionego adresu poczty elektronicznej. Klienci poprzez skrzynkę mailową mogą korespondować z konsultantami Centrum Obsługi Klienta. Warto przed wysłaniem wiadomości mailowej odpowiednio ją przygotować. We wstępie maila warto podać powód, z jakim klient zwraca się do pracowników stowarzyszenia, a w samej treści dokładnie opisać daną sprawę. Odpowiedź zwrotna ze strony pracowników Biura Obsługi Klienta PZPN powinna zostać dostarczona w przeciągu kilku najbliższych dni roboczych. W przypadku, gdy sprawa klienta jest nagląca, warto skontaktować się z konsultantami stowarzyszenia poprzez dostępny telefon PZPN.

E-mail: [email protected]