0

BIP telefon

  • Kategoria: urzędy

  • Data publikacji: 2019-07-09 07:36:16
  • Data modyfikacji: 2022-11-19 13:31:37
BIP telefon

Kontakt z BIP. Możliwość skontaktowania się z Biuletynem Informacji Publicznej. Telefon Biuletynu Informacji Publicznej podany został na poniższej stronie internetowej. Wypróbuj telefon BIP już dziś!

Telefon BIP

Jednym z najczęstszych sposobów na kontakt z konsultantami Centrum Obsługi Klienta jest telefon Biuletynu Informacji Publicznej. Za jego pomocą wszystkie zainteresowane osoby mają możliwość na bezpośrednią rozmowę z pracownikami BIP i otrzymanie wszelkich dostępnych i aktualnych informacji. W dodatku konsultanci, którzy odpowiedzialni są za obsługę telefonu BIP dzięki swojej wiedzy, mogą także udzielić wszelkich odpowiedzi na pytania i niejasności osób dzwoniących. Należy także nadmienić, że na poniższej stronie internetowej podany został więcej niż jeden aktualny telefonu Biuletynu Informacji Publicznej. Z tego względu każdy z dostępnych numerów został odpowiednio opisany. Z pewnością ułatwi to w znaczący sposób klientom znalezienie właściwego kontaktu.

Telefon Biuletynu Informacji Publicznej: +48 22 279 99 99
*Telefon Biuletynu Informacji Publicznej dostępny jest dla klientów w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 15:00.

Telefon Biuletynu Informacji Publicznej do redakcji głównej:
Jakub Karpowicz: 723 997 955
Tadeusz Mąkosa: 22 245 58 03
*Telefon Biuletynu Informacji Publicznej dostępny jest dla klientów jedynie w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 15:00

BIP kontakt

Możliwe są także inne opcje kontaktu dla klientów. Pierwszą z nich jest możliwość skorzystania z dostępnego adresu poczty elektronicznej. Na podaną poniżej skrzynkę mailową można bezpośrednio korespondować z pracownikami Biura Obsługi Klienta przy pomocy wiadomości mailowych. Należy pamiętać o tym, żeby w wiadomości umieścić powód, z jakim klient zwraca się do pracowników Biuletynu Informacji Publicznej, a także dokładnie opisać zaistniały problem. Wiadomość zwrotna powinna zostać dostarczona w przeciągu kilku najbliższych dni roboczych.

E-mail Biuletynu Informacji Publicznej: [email protected]
E-mail Biuletynu Informacji Publicznej do redakcji głównej: [email protected]

Alternatywną opcją jest skorzystanie z dostępnego na oficjalnej stronie internetowej BIP formularza kontaktowego. Przed wysłaniem zgłoszenia klient poproszony zostanie o podanie danych kontaktowych, wybranie tematu zgłoszenia, a także opisanie problemu. Wiadomość zwrotna wraz z odpowiedzią także powinna zostać dostarczona najpóźniej do kilku najbliższych dni roboczych.

Dane kontaktowe BIP

Klienci preferujący bardziej tradycyjne formy kontaktu skorzystać mogą z zamieszczonego adresu korespondencyjnego. Na podany niżej adres można wysyłać wszelkie sprawy w formie listów. Należy jednak nadmienić, że wybierając tę opcję kontaktu, należy uzbroić się w cierpliwość, gdyż wiadomość wraz z odpowiedzią może nadejść zdecydowanie później niż w innych opcjach kontaktu.

Adres korespondencyjny redakcji:

Kancelaria Prezesa Rady Ministrów
Departament Rozwoju Usług
Biuletyn Informacji Publicznej Strona Główna
ul. Królewska 27
00-600 Warszawa