0

Chleb z Pieca telefon

  • Kategoria: zakupy

  • Data publikacji: 2019-08-13 13:34:29
  • Data modyfikacji: 2022-07-13 12:47:10
Chleb z Pieca telefon

Chleb z Pieca telefon. Skontaktuj się z piekarnią Chleb z Pieca. Kontakt do Chleb z Pieca możliwy telefonicznie pod numerem +48 607 509 106

Kontakt Chleb z Pieca

Chleb z Pieca to piekarnia, której centrum znajduje się w Mielcu. Posiadają także swoje piekarnie w kilku innych miastach. Piekarnia oferuje bardzo szeroki asortyment wyrobów piekarskich. Sprzedaje między innymi wysokiej jakości, własnej roboty chleby i inne produkty, które na stronie internetowej piekarni klient ma możliwość zakupić je online. Piekarnia oferuje możliwość zakupów internetowych. Jeśli klient jest zainteresowany kontaktem z piekarnią Chleb z Pieca, to istnieje możliwość wypełnienia i wysłania formularza kontaktowego na ich stronie internetowej. Pytania mogą być z zakresu sklepu, produktów, działalności piekarni. Wystarczy wypełnić pola z imieniem oraz nazwiskiem, kontaktem zwrotnym w postaci adresu e-mail, tematu oraz oczywiście treści wiadomości.

Telefon Chleb z Pieca

Ważną możliwością jest kontakt przez telefon. Firma udostępnia swój numer telefonu do kontaktu na ich stronie internetowej. Jeśli zainteresowany chciałby się skontaktować z piekarnią w celu zadania pytania odnośnie ich piekarni, produktów oraz działalności, wystarczy zadzwonić na podany numer telefonu. Telefon do Chleb z Pieca: +48 607 509 106.

Chleb z Pieca telefon: +48 607 509 106

E-mail Chleb z Pieca

Warto także wiedzieć, że piekarnia daje klientom możliwość kontaktu również przez pocztę elektroniczną. Firma udostępnia na stronie adres e-mail do wysyłania im wiadomości przez zainteresowanych. W przypadku chęci kontaktu z piekarnią inną drogą niż poprzez formularz lub telefonicznie można skorzystać z udostępnionego adresu e-mail. E-mail do Chleb z Pieca: [email protected].

Chleb z Pieca telefon: +48 607 509 106

Chleb z Pieca e-mail: [email protected]