Małopolska Hodowla Roślin

  • Kategoria: producenci

  • Data publikacji: 2020-01-16 12:03:55
  • Data modyfikacji: 2022-12-21 16:15:58
Małopolska Hodowla Roślin telefon

Małopolska Hodowla Roślin kontakt telefoniczny, adres e-mail, telefon. Aktualnie działający numer telefonu do firmy jaką jest Małopolska Hodowla Roślin

Telefon Małopolska Hodowla Roślin

Małopolska Hodowla Roślin jest jedną z największych firm hodowlano-nasiennych w Polsce. Małopolska Hodowla Roślin to przedsiębiorstwo rolnicze, a także jego udziały w pewnej części do Skarbu Państwa. Warto wiedzieć, że Małopolska Hodowla Roślin zajmuje się głównie uprawą zbóż jarych i ozimych, buraków pastewnych, kukurydzy, traw pastewnych i trawnikowych, a także roślin motylkowych drobnonasiennych. Firma Małopolska Hodowla Roślin, jako cel obrała sobie poprawę efektywności produkcji roślinnej. Chce to zrealizować poprzez ciągłe dostarczanie nowych odmian o ulepszonych cechach rolniczych oraz parametrach jakościowych ziarna.

Osoby, które chcą wykonać do Małopolskiej Hodowli Roślin telefon, mogą skorzystać z dostępnego numeru telefonu. Połączenia odbierane są przez osoby, które mają duże doświadczenie zawodowe oraz szeroki zakres wiedzy.

Małopolska Hodowla Roślin kontakt telefoniczny

Oferowany przez Małopolską Hodowlę Roślin kontakt telefoniczny można uzyskać, dzwoniąc pod podany numer telefonu. Wszystkie zainteresowane osoby mogą przesłać również wiadomość mailową za pośrednictwem poczty elektronicznej. Odpowiedzi na wszystkie wiadomości są udzielane w jak najkrótszym czasie. Obecnie na terenie Polski Małopolska Hodowla Roślin posiada dwadzieścia cztery różne lokalizacje. 

  • Małopolska Hodowla Roślin Kraków centrala:
  • Małopolska Hodowla Roślin Stacja Hodowli Roślin i Gospodarstwo Polanowice:
  • Magazyn Nasienny Proszowice oraz sklep: