Bolt Warszawa Telefon

  • Kategoria: transport

  • Data publikacji: 2018-06-23 05:37:51
  • Data modyfikacji: 2022-12-23 17:00:54
Bolt Warszawa Telefon

Bezskutecznie próbujesz znaleźć aktualny sposób na skontaktowanie się z Bolt Warszawa? Sprawdź więc poniższą stronę internetową, na której umieszczone zostały różne formy kontaktu między innymi telefon Bolt Warszawa. Telefon Bolt Warszawa to źródło przydatnych i potrzebnych informacji.

Telefon Bolt Warszawa

Pierwszym ze sposobów na skontaktowanie się z konsultantami Centrum Obsługi Klienta firmy jest możliwość skorzystania z podanego na poniższej stronie internetowej telefonu Bolt Warszawa. Jest to dla klientów możliwość zdobycia potrzebnych danych oraz informacji dzięki bezpośredniej rozmowie z pracownikiem Bolt Warszawa. Dodatkowo konsultanci Centrum Obsługi Klienta dostępni pod telefonem Bolt Warszawa udzielą także niezbędnych odpowiedzi na wszelkie pytania i niejasności osób dzwoniących. Należy dodać, że podany poniżej telefon Bolt Warszawa dostępny jest wyłącznie w sprawach dotyczących hulajnóg Bolt Warszawa. W przypadkach, gdy klient chce skontaktować się z kierowcą Bolt Warszawa może to zrobić dzięki numerowi kierowcy dostępnym w aplikacji mobilnej. Dodatkowo telefon Bolt Warszawa dostępny jest dla klientów wyłącznie w określonych godzinach. Nie zostały one jednak podane na poniższej stronie internetowej. Z tego względu przed bezpośrednim kontaktem z poniższym numerem, należy we własnym zakresie sprawdzić godziny funkcjonowania telefonu Bolt Warszawa.

Telefon Bolt Warszawa: +48 22 307 83 67

Bolt Warszawa kontakt

Klienci z firmą Bolt Warszawa mogą skontaktować się na różne możliwe sposoby. Jednym z nich jest napisanie wiadomości mailowej na podany poniżej adres poczty elektronicznej. Jest to wręcz idealna opcja dla wszystkich osób preferujących kontakt za pośrednictwem internetu. Pierwszy z podanych adresów mailowych przeznaczony jest w sprawach wymagających pomocy konsultantów Centrum Obsługi Klienta Bolt Warszawa, natomiast drugi adres podany został dla wszystkich chętnych osób, które chciałyby zostać przewoźnikiem w firmie Bolt Warszawa. W wiadomości mailowej klient powinien umieścić między innymi powód, z jakim zwraca się do pracowników Biura Obsługi Klienta, a w treści dokładnie opisać zaistniałą sytuację. Dzięki przydatnym informacjom pracownicy Bolt Warszawa znajdą rozwiązanie problemu klienta znacznie szybciej. Na wiadomość zwrotną wraz z odpowiedzią należy poczekać do kilku dni roboczych.

E-mail Bolt Warszawa: [email protected]
E-mail Bolt Warszawa w prawach pracy: [email protected]