Quebonafide telefon

  • Kategoria: celebryci

  • Data publikacji: 2019-03-16 16:22:01
  • Data modyfikacji: 2023-02-06 13:14:34
Quebonafide telefon

Quebonafide dane kontaktowe, telefon, adres. Kontakt z managerem Quebonafide. Quebonafide kontakt telefoniczny. Aktualny telefon do Quebonafide.

Telefon Quebonafide

Quebonafide jest to działający pod tym pseudonimem artystycznym Kuba Grabowski, polski raper, piosenkarz oraz autor wielu tekstów muzycznych urodzony w Ciechanowie 7 lipca 1991 roku. Jest uważany za twórcę wytwórni QueQuality. Artysta w swojej działalności artystycznej tworzył duety z wieloma sławnymi gwiazdami, muzycznego showbiznesu. W całej karierze zawodowej sprzedał ponad 500 tysięcy płyt, dlatego uważany jest za najbardziej rozpoznawalnego i najlepiej sprzedającego się rapera w Polsce. Jedną z najbardziej sprzedających się płyt była Egzotyka. Wiele z jego albumów zdobyło prestiżowe nagrody wyróżniające jego twórczość. Raper na swoim koncie posiada również kilka dużych, solowych tras koncertowych rozpowszechnionych m.in. w Polsce. Wierni fani rozbijają się o jego autografy czy zdjęcia, a nawet numer telefonu i dane kontaktowe. Telefon Quebonafide niestety nie jest dostępny do użytku publicznego, piosenkarz ceni swoją prywatność i nie udostępnia go fanom. Należy wspomnieć, że Jakub Grabowski zwany Quebonafide prężnie szerzy swoją działalność na wszelkiego rodzaju social mediach takich jak np. Instagram czy Twitter, gdzie można go obserwować. Jego popularność z każdym dniem rośnie i to nie tylko wśród szalejącej za nim młodzieży. 

Quebonafide kontakt telefoniczny

Fani oraz organizatorzy koncertów i festiwali z Quebonafide kontakt telefoniczny nie mogą uzyskać. Jedyną drogą pozykania informacji na temat np. wolnych terminów jest jego menager, który zarządza kalendarzem gwiazdy oraz wszelkimi informacjami. Wszystkie dane kontaktowe Quebonafide są niedostępne.

Quebonafide telefon: niedostępny.

Dane kontaktowe menagera Quebonafide: 
Agencja Artystyczna Soundhike Piotr Zawałkiewicz
ul. Gardzielewskiego 10b lok. 2
87-100 Toruń