0

Vezzi telefon

  • Kategoria: zakupy

  • Data publikacji: 2019-06-28 22:31:08
  • Data modyfikacji: 2022-07-12 14:12:09
Vezzi telefon

Skontaktuj się telefonicznie z Vezzi biżuteria poprzez numer dostępny na stronie. Kontakt telefoniczny z Vezzi dla zainteresowanych. Infolinia Vezzi.

Vezzi kontakt

Vezzi jest to sklep z biżuterią. Udostępnił on na swojej stronie internetowej odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania przez klientów, dzięki czemu często kontakt Vezzi może okazać się niepotrzebny. Jednak w przypadku dodatkowych pytań i wątpliwości kontakt Vezzi jest możliwy poprzez formularz kontaktowy dostępny na stronie internetowej. Należy go odpowiednio wypełnić wymaganymi danymi kontaktowymi oraz zamieścić w nim wiadomość z zapytaniem. Konsultanci z Biura Obsługi Klienta odpowiadają na wszystkie pytania, które są kierowane do Vezzi poprzez formularz kontaktowy. 

Kontakt Vezzi jest również możliwy bezpośrednio poprzez wysłanie wiadomości na adres elektroniczny sklepu. Vezzi odbiera wiadomości wysyłane przez klientów na adres [email protected].

Główna siedziba firmy Vezzi ma swoje położenie w Ożarowie. Wszelkie odpowiedzi na pytania mailowe oraz te, które przysyłane są przez formularz kontaktowy wysyłane są do konsultantów Biura Obsługi Klienta Vezzi.

E-mail: [email protected]
Adres: Sandomierska 15, 27-530 Ożarów

Vezzi telefon

Kolejną formą pozwalającą na kontakt Vezzi jest dzwonienie na telefon Vezzi. Dzięki możliwości na kontakt telefoniczny z Vezzi można bardzo szybko skontaktować się z konsultantami telefonicznymi. Telefon Vezzi działa pod numerem kontaktowym 503 388 904. Telefon Vezzi obsługiwany jest od poniedziałku do piątku od godziny 7:00 do 15:00. Dzwoniąc na podany numer prowadzący na telefon Vezzi można miec pewność, że uzyska się profesjonalną pomoc od pracowników Biura Obsługi Klienta Vezzi.

Telefon: 503 388 904