0

Balenciaga telefon

  • Kategoria: zakupy

  • Data publikacji: 2018-11-18 19:16:20
  • Data modyfikacji: 2022-09-05 16:35:26
Balenciaga telefon

Możliwość skorzystania z dostępnego na stronie aktualnego telefonu Balenciaga dla wszystkich zainteresowanych klientów. Pomoc Balenciaga dostępna jest pod wybranym telefonem Balenciaga.

Balenciaga co to jest?

Balenciaga jest luksusowym domem mody, który został założony w roku 1919 przez hiszpańskiego projektanta Cristóbala Balenciagę w San Sebastian w Hiszpanii. Sam Balenciaga został nazwany przez Christiana Diora „mistrzem nas wszystkich” i zyskał miano projektanta bezkompromisowych standardów.

Kontakt z domem mody Balenciaga

Jedną z form kontaktu, jakie daje klientom dom mody Balenciaga, jest dostępny na ich oficjalnej stronie formularz kontaktowy. Dzięki niemu klienci mogą bez problemu opisać swój problem lub wątpliwość, po czym przesłać formularz bezpośrednio do Biura Obsługi Klienta Balenciaga. Wcześniej jednak należy zadbać, aby odpowiednio uzupełnić podane pola. Jest to konieczne, aby wiadomość mogła zostać pomyślnie wysłana. Klient musi odpowiednio wpisać swoje imię i nazwo, podać numer telefonu komórkowego oraz adres. Oczywiście należy pamiętać także o wypełnieniu pól związanych z tematem zgłoszenia oraz w treści dokładnie opisać swój problem. Konsultanci Biura Obsługi Klienta Balenciaga starają się odpowiadać na nadesłane przez klientów pytania w jak najkrótszym możliwym czasie. W chwili obecnej Biuro Obsługi Klienta Balenciaga zapewnia wszystkich klientów o wysłaniu wiadomości zwrotnej w przeciągu 24 godzin od nadesłania pytania.

Inne formy kontaktu z Balenciaga

Poza dostępnym formularze kontaktowym możliwe jest także skorzystanie z chatu online dostępnego na oficjalnej stronie internetowej Balenciaga. Wszyscy dostępni konsultanci obsługują tę formę kontaktu z firmą wyłącznie w godzinach pracy telefonu Balenciaga. Kolejną opcją na bezpośredni kontakt z firmą jest skorzystanie z dostępnego poniżej telefonu Balenciaga. Obsługiwany jest on przez konsultantów Biura Obsługi Klienta firmy i jest dostępny pod numerem +1 646 889 1895. Patrząc na numer kierunkowy, można zauważyć, iż centrala znajduje się w USA. Dla klientów dzwoniących spoza Stanów Zjednoczonych może to oznaczać zwiększenie kosztu za połączenie z telefonem Balenciaga.

Balenciaga telefon: +1 646 889 1895
*W chwili obecnej telefon Balenciaga dostępny jest w godzinach od 9:00 do 21:00 czasu obowiązującego na terenie Stanów Zjednoczonych.