Smithsonian telefon

  • Kategoria: media

  • Data publikacji: 2018-12-22 09:20:09
  • Data modyfikacji: 2022-07-04 16:37:10
Smithsonian telefon

Uzyskaj aktualne informacje na temat Smithsonian, telefon kontaktowy i adres do korespondencji online. Smithsonian telefon do doradców klienta.

Smithsonian Channel Telefon

W ostatnich latach kanał telewizyjny Smithsonian Channel przyciąga coraz większą uwagę widzów. Oferuje treści wideo inspirowane muzeami, placówkami badawczymi i czasopismami Smithsonian Institution. Wypowiedzi, jakie prezentują narratorzy i prowadzący program są bardzo przystępne dla widza. Każdy znajdzie w programach Smithsonian jakieś interesujące go tematy. 

Jedną z rzeczy, które widzowie najbardziej doceniają jest to, że prezentowane są treści naukowe i badawcze. Wiele z nich może stanowić inspirację do zainteresowania się konkretnym zagadnieniem. Część widzów zapewne wykorzysta informacje znajdujące się w programach Smithsonian jak i wypowiedzi narratorów do nawiązania rozmów na ten temat. Wiele osób, które są zainteresowane naukami ścisłymi, wyższymi technologiami oraz badaniami nie tylko w USA, będzie wykorzystywać prezentowane przez Smithsonian informacje do nawiązania kontaktów z osobami zajmującymi się tymi tematami.

Kontakt z Smithsonian Channel

Smithsonian Channel jest płatnym kanałem telewizyjnym, który oferuje swoim użytkownikom treści naukowe i badawcze. Kontakt z Smithsonian w przypadkach nieprawidłowego funkcjonowania kanału odbywa się telefonicznie poprzez infolinię, a także drogą mailową. Dodatkowo umożliwiono kontakt za pomocą formularza online z konsultantami  Smithsonian Channel. Opcja ta jest szczególnie pomocna dla osób, które nie posługują się biegle językiem angielskim. Za kontakt z Smithsonian odpowiada biuro centralne w Waszyngtonie.

Smithsonian Telefon

W Smithsonian telefon jest obsługiwany przez grupę ekspertów, którzy zostali specjalnie przeszkoleni do obsługi wszystkich kwestii związanych z członkostwem i rozliczeniami z instytucją Smithsonian. Osoby te dokładają wszelkich starań, by zapewnić członkom najwyższy poziom obsługi klienta, a jednocześnie dopilnować, by wszystkie problemy były rozwiązywane w odpowiednim czasie i w sprawny sposób. Aby uzyskać ze Smithsonian kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej, należy napisać wiadomość e-mail na adres e-mail dostępny na oficjalnej stronie internetowej:

www.si.edu/visit

i podać wszystkie szczegóły swojej sprawy lub pytania. Rozmowy telefoniczne kierowane na numer telefonu Smithsonian są obsługiwane w wybranych godzinach, w których prowadzona jest telefoniczna obsługa klienta. Numer kontaktowy do Smithsonian telefon to 202-633-1000. Należy wiedzieć, że przy załatwianiu różnych spraw strona internetowa Smithsonian jest pierwszym miejscem do tego przeznaczonym. Wiele informacji tam dostępnych wystarczy, żeby zaplanować spotkanie, przepustki i inne związane z tym kwestie.