Telefon Yahoo

  • Kategoria: media

  • Data publikacji: 2018-06-02 18:07:36
  • Data modyfikacji: 2022-09-19 14:32:02
Telefon Yahoo

Yahoo telefon - kontakt w przypadku pomocy technicznej. Pytania w sprawie konta Yahoo. Płatna infolinia premium. Sprawdź aktualny numer Yahoo

Yahoo kontakt

Yahoo jest amerykańskim portalem internetowym, znanym bardziej z funkcji wyszukiwarki internetowej. Główna siedziba firmy znajduje się w USA w stanie Kalifornia. Yahoo powstało w 1995 roku. Nazwa firmy wzięła się z opisywanej w Podróżach Guliwera rasy ludzkiej, z którą utożsamiał się pierwotny charakter serwisu. Kolejno pojawiło się rozwinięcie nazwy potraktowanej jako skrótowiec Yet Another Hierarchical Officious Oracle (pol. jeszcze jedna zhierarchizowana wyrocznia biurowa).

Kontakt Yahoo możliwy jest na dwa sposoby. Pierwszym z nich jest skorzystanie z pomocy technicznej, jakim jest wirtualny asystent Yahoo. Czat online dostępny jest po wejściu na pomoc Yahoo. Dodatkowo dostępny jest Yahoo telefon w wersji darmowej lub po wykupieniu subskrypcji dostępna jest pomoc premium.

Yahoo telefon

Pomoc techniczna obsługuję Yahoo telefon i jest dostępna 7 dni w tygodniu przez cały dzień. Możliwe jest uzyskanie wsparcia dotyczące założonego konta lub pomoc techniczna w przypadku problemów z wyszukiwarką. Kontakt z Yahoo odbywa się poprzez rozmowę w języku angielskim, więc znajomość języka jest warunkiem koniecznym, w przypadku dzwonienia.

Yahoo telefon darmowy 800-305-7664
Yahoo telefon premium 1-800-875-9824

Yahoo kontakt online

Kontakt z Yahoo online możliwy jest jedynie poprzez czat dostępny na oficjalnej stronie lub po zalogowaniu. Dla osób posiadających konto, dostępna jest opcja formularza kontaktowego w celu uzyskania wsparcia technicznego online.

Yahoo dane adresowe

Yahoo w Polsce nie posiada swoich oddziałów, tak więc osobisty kontakt może być utrudnieniem. Oficjalna siedziba znajduje się w Sunnyvale w Stanie Kalifornia. Dodatkowo jeden z oddziałów znajduje się w Irlandii. Szczegółowe dane kontaktowe Yahoo dostępne na stronie.

Adres Yahoo
5-7 Point Square
North Wall Quay
Dublin 1
Irlandia