0

Regatta telefon

  • Kategoria: zakupy

  • Data publikacji: 2019-03-16 16:29:23
  • Data modyfikacji: 2022-07-13 11:16:12
Regatta telefon

Uzyskaj pomoc konsultantów Regatta online lub poprzez telefon. Sposoby kontaktu z Regatta dostępne na stronie infolinii Regata.

Regatta kontakt

Regatta jest marką odzieży i akcesoriów outdoorowych z Wielkiej Brytanii, należąca do Regatta Limited, rodzinnej firmy działającej na rynku angielskim od 1981 roku. Obecnie zatrudnia około 1853 pracowników, eksportując swoje produkty do 83 krajów. 

Formą kontaktu, która jest dostępna na stronie Regatta jest czat online z konsultantem znajdującym się w prawym dolnym rogu strony. Konsultant odpowiada błyskawicznie, dzięki czemu klient otrzyma odpowiedź na pytanie w satysfakcjonującym tempie. Inną formą kontaktu jest wypełnienie przygotowanego przez zaawansowanych konsultantów formularza kontaktowego, który jest prosty i intuicyjny. W arkuszu należy wypełnić odpowiednie pola:

  • Adres elektronicznej poczty internetowej
  • Imię
  • Nazwisko
  • Wiadomość

Dobrze uzupełniony arkusz zostaje przesłany do Biuro Obsługi Klienta. Dostępne są również innego rodzaju formularze w zależności od treści zapytania m.in. zwroty lub dostawa. Siedziba firmy Regatta zlokalizowana jest pod adresem ul. Częstochowskiej 5, Modlnica 32-085. Chcąc wysłać wiadomość dotyczącą zwrotu danego produktu zakupionego w Regatta został dodany odpowiedni adres poczty elektronicznej pod adresem [email protected]

Infolinia Regata

Dzięki infolinii dostępny jest kontakt telefoniczny poprzez linię telefoniczną. Wystarczy wykonać połączenie na podany numer telefonu 22 397 07 99, pod którym znajduje się wsparcie telefoniczne. Połączenia naliczane są według taryfy operatora. Konsultanci są czynni w każdy dzień tygodnia w godzinach od 9:00 do 20:00. Warto jednak pamiętać o zapoznanie się z sekcją FAQ znajdującą się na stronie, która zawiera najczęstsze pytania dotyczące zwrotów, dostaw, produktów, różnych informacji dotyczących sklepów. Zaleca się wykonanie tego czynu przed próbą kontaktu. Kontakt poprzez telefon jest najszybszym sposobem kontaktu z Regata.