0

Telefon Filharmonia Opolska

  • Kategoria: kultura

  • Data publikacji: 2019-03-29 23:48:58
  • Data modyfikacji: 2022-09-22 14:15:57
Filharmonia Opolska Telefon

Filharmonia Opolska telefon - zarezerwuj koncert telefonicznie. Zapytaj o szczegółu repertuary na najbliższy weekend. Sprawdź aktualne dane kontaktowe

Filharmonia Opolska kontakt

Filharmonia Opolska jest państwową instytucją kulturalną działającą w Opolu. Obok działalności koncertowej, orkiestra w swoim dorobku posiada również nagrane płyty CD z pełnym repertuarem poszczególnych kompozytorów.  Orkiestra Filharmonii regularnie bierze udział w festiwalach muzycznych w kraju i za granicą.

Po odwiedzeniu oficjalnej strony można tam znaleźć informacje na temat kontu z placówką. Filharmonia Opolska telefon udostępnia w celu zakupu biletów oraz informowania słuchaczy w razie jakichkolwiek pytań. Dodatkowo możliwe jest wysłanie wiadomości e-mail z zapytaniem do sekretariatu lub kasy oraz pozostałych oddziałów placówki. 

Filharmonia Opolska telefon

Filharmonia Opolska telefon obsługiwany przez kasę dostępny jest od środy do piątku w godzinach 12:00-19:00. Możliwe jest wtedy wcześniejsze zakupienie biletów na koncert. Dodatkowo w razie pytań związanych z wycieczkami lub innymi tematami dotyczącymi działalności placówki możliwy jest kontakt z sekretariatem,

Filharmonia Opolska telefon sekretariat

+48 77 44 23 270

Filharmonia Opolska telefon kasa biletowa

77 44 23 286

Filharmonia Opolska e-mail

Aby skontaktować się drogą elektroniczną z filharmonią możliwe wykorzystanie danych kontaktowych udostępnionych na stronie. Filharmonia Opolska e-mail służy w celu zakupu biletu oraz uzyskania informacji od pracowników.

Filharmonia Opolska e-mail sekretariat
[email protected]

Filharmonia Opolska e-mail kasa biletowa
[email protected]

Filharmonia Opolska dane kontaktowe

Dobrym pomysłem jest odwiedzenie placówki osobiście, jednak warto wcześniej zadzwonić i zapowiedzieć taką wizytę. W przypadku zakupu biletów lub chęci uzyskania informacji z kasy biletowej nie będzie to wymagane. Szczegółowe dane kontaktowe Filharmonia Opolska znajdują się na stronie.

Filharmonia Opolska adres
ul. Krakowska 24, 45-075 Opole