Tesla telefon

  • Kategoria: producenci

  • Data publikacji: 2019-04-05 13:46:57
  • Data modyfikacji: 2022-07-11 10:38:24
Tesla telefon

Skontaktuj się telefonicznie z Biurem Obsługi Klienta Tesla. Uzyskaj wsparcie techniczne od konsultantów telefonicznych Tesla. Infolinia telefoniczna

Tesla kontakt

Jedną z dostępnych form na kontakt Tesla jest wypełnienie formularza kontaktowego dostępnego na stronie internetowej. Arkusz pozwala na uzyskanie kontaktu z pracownikami pracującymi jako konsultanci Biura Obsługi Klienta Tesla. Formularz kontaktowy należy wypełnić wymaganymi danymi kontaktowymi oraz wiadomością z zapytaniem do firmy. Kontakt Tesla przy użyciu formularza kontaktowego jest łatwą oraz szybką formą pozwalającą na uzyskanie pomocy. Wypełniając dane w formularzu, wyświetlane są artykuły związane z danym tematem. Treści te zostały opracowane przez zespół ekspertów technicznych Tesla. Jeżeli po przeczytaniu odpowiednich artykułów pomoc w dalszym trakcie jest potrzebna, należy wysłać wiadomość do Biura Obsługi Klienta Tesla.

Adres: 
3500 Deer Creek Road
Palo Alto, CA 94304

Tesla telefon

Telefoniczny kontakt z Biurem Obsługi Klienta Tesla możliwy jest lokalnie. Dzwoniąc pod numer 022 307 26 45, można skontaktować się z telefonem Tesla. Telefon Tesla można okazać się aktywny jedynie w wybranych godzinach. Telefon Tesla dostępny jest dla każdego. 

Właściciele pojazdów wyprodukowanych przez Tesla, mają dostęp również do dodatkowej pomocy oraz informacji po zalogowaniu się dodatkowo do konta za pomocą identyfikatora pojazdu (numeru VIN).

Telefon: 022 307 26 45