0

Coccodrillo telefon

  • Kategoria: zakupy

  • Data publikacji: 2019-04-13 09:11:33
  • Data modyfikacji: 2022-07-18 12:41:15
Coccodrillo telefon

Telefon do sklepu Coccodrillo dla klientów sklepu. Uzyskaj dane kontaktowe do Coccodrillo. Coccodrillo telefon udostępnia na stronie internetowej. Warto skorzystać z pomocy konsultantów.

Kontakt Coccodrillo

Marka Coccodrillo zajmuje się produkcją oraz sprzedażą odzieży dla niemowląt i dzieci. Można znaleźć w ich asortymencie wszelaką odzież dla niemowląt, chłopców oraz dziewczynek. Kontakt do Coccodrillo jest możliwy poprzez formularz kontaktowy znajdujący się na stronie internetowej firmy. Jest to wyjątkowo wygodna forma kontaktu, a wiadomości wysyłane są do osób odpowiedzialnych za udzielanie odpowiedzi. Konsultanci Coccodrillo zwykle odpowiadają na pytania tak szybko jak to tylko możliwe. W formularzu kontaktowym konieczne jest podanie takich danych jak:

  • Nazwa
  • E-mail
  • Numer telefonu (opcjonalnie)
  • Wiadomość

Po wypełnieniu potrzebnych danych wystarczy wysłać wiadomość i oczekiwać na odpowiedź od doradców. Można wysyłać wszelakie wiadomości od zapytań poprzez opinie, skargi lub sugestie. Oprócz formularza kontaktowego firma daje klientom do dyspozycji adres e-mail BOK oraz numer telefonu do Działu Obsługi Klienta, na które można wysyłać podobne zapytania co w formularzu kontaktowym.

Telefon Coccodrillo

Na stronie internetowej Coccodrillo istnieją dwa numery telefonów do Działu Obsługi Klienta. Telefon Coccodrillo dla Polaków: 539 538 270 oraz Telefon Coccodrillo dla Ukraińców: 519 350 240. Na infolinii ukraińskiej konsultanci rozmawiają w języku ukraińskim, co pomaga w komunikacji z obcokrajowcami. Oba numery telefonów działają i są odbierane od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 20:00. Telefon Coccodrillo dostępny dla klientów sklepu. Uzyskaj pomoc konsultantów dzwoniąc na podany numer telefonu Coccodrillo. Udostępniony został także adres e-mail do kontaktu z Biurem Obsługi Klienta Coccodrillo: [email protected].

Firma udostępnia również inne dane kontaktowe takie jak numer telefonu: +48 65 511 87 00 oraz adres e-mail: [email protected]. Istnieje również sporo innych adresów e-mail do kontaktu z firmą. Każde z tych maili jest przeznaczone do kontaktu z innym działem firmy.