0

VOD telefon

  • Kategoria: media

  • Data publikacji: 2020-01-31 01:01:27
  • Data modyfikacji: 2022-08-04 13:01:33
VOD telefon

Skontaktuj się z infolinią telefoniczną serwisu VOD. Aktualne dane kontaktowe do VOD udostępnione dla klientów na stronie internetowej. Kontakt do konsultantów VOD dla zainteresowanych.

VOD jest serwisem posiadającym filmy oraz seriale na stronie internetowej lub aplikacji mobilnej. Dostęp do filmów możliwy jest do wykupienia za odpowiednią opłatą. Nie ma możliwości wykupienia abonamentu na filmy. Możliwy jest zakup pojedynczych filmów i dostęp do kanałów telewizyjnych na miesiąc lub dwa miesiące.

Kontakt VOD

Do serwisu VOD istnieje możliwość kontaktu na kilka różnych sposobów. Podstawową formą kontaktu jest formularz kontaktowy. W przypadku chęci kontaktu należy wypełnić formularz odpowiednimi danymi takimi jak adres mailowy, tytuł oraz treść wiadomości. Odpowiedzi wysyłane są przez konsultantów na odpowiedni adres e-mail podany w formularzu kontaktowym. Oprócz formularza kontaktowego możliwy jest kontakt z wykorzystaniem adresu poczty elektronicznej VOD. E-mail został podany dla zainteresowanych na stronie internetowej. E-mail VOD, na który należy wysłać zapytanie to: [email protected]. Należy pamiętać o godzinach pracy konsultantów. Odpowiedzi wysyłane są tak szybko jak to możliwe. Do dyspozycji klientów został udostępniony również telefon VOD do konsultantów z Biura Obsługi Klienta.

Telefon VOD

W przypadku posiadania pytań można je kierować również do konsultantów przez telefon VOD. Pytania można zadawać na wiele różnych tematów, a konsultanci odpowiedzą na wszelkie niejasności dzwoniącego. Telefon VOD do kontaktu został udostępniony na stronie internetowej i jest to numer telefonu: 12 26 00 200. Telefon VOD działa dla klientów jak infolinia telefoniczna, która czynna jest w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00. W przypadku pytań w innych godzinach zalecane jest skorzystanie z innych form kontaktu takich jak e-mail VOD lub formularz kontaktowy. Serwis VOD zamieszcza informacje o potrzebnych danych podczas rozmowy. W przypadku dodzwonienia się na infolinię należy podać w trakcie rozmowy informację o adresie e-mail przypisanego do konta, numeru transakcji za dostęp do filmu oraz urządzenia, z którego zainteresowany korzysta z serwisu.