0

Telefon Filharmonia Zabrzańska

  • Kategoria: kultura

  • Data publikacji: 2019-08-15 17:19:26
  • Data modyfikacji: 2022-09-22 12:41:04
Filharmonia Zabrzańska Telefon

Filharmonia Zabrzańska telefon: skontaktuj się sekretariatem filharmonii. Sprawdź dostępność biletów online. Zadzwoń i zapytaj o repertuar. Kontakt telefoniczny

Filharmonia Zabrzańska kontakt

Filharmonia Zabrzańska jest instytucją kultury miasta, która została założona w 1950 roku jako Filharmonia Górnicza Związku Zawodowego Górników. Jej calem na tamten moment była popularyzacja muzyki w środowisku robotniczym. Również od samego początku prowadziła szeroką działalność skierowaną do dzieci i młodzieży.

Filharmonia Zabrzańska kontakt dla słuchaczy możliwy jest po wysłaniu wiadomości wykorzystując adres podany na stronie. Dodatkowo Filharmonia Zabrzańska telefon obsługuję w sprawach sprzedaży biletów oraz w celu udzielania informacji na każdy temat związany z zakresem prowadzenia działalności Filharmonii.

Filharmonia Zabrzańska telefon

Po wejściu na oficjalną stronę internetową w zakładce dane kontaktowe można zobaczyć wiele metod kontaktu. Filharmonia Zabrzańska telefon obsługuje za pośrednictwem sekretariatu. Ponadto można kontaktować się z innymi działami placówki oraz bezpośrednio z samym kierownictwem instytutu.

Filharmonia Zabrzańska telefon sekretariat
32 271 47 17

Filharmonia Zabrzańska kontakt e-mail

W celu zakupu biletu, pomocy technicznej online lub uzyskania odpowiedzi na pytania związane z funkcjonowaniem obiektu można wysłać e-mail  Filharmonia Zabrzańska korzystając z danych kontaktowych podanych na stronie.

Filharmonia Zabrzańska e-mail sekretariat
[email protected]

Filharmonia Zabrzańska adres

Podczas osobistej wizyty w obiekcie istnieje możliwość porozmawiania z odpowiednią osobą do pomocy. Najlepszym sposobem na to jest wcześniejsze poinformowanie o takich wizytach i zarezerwowanie konkretnej godziny. Dane kontaktowe Filharmonia Zabrzańska można znaleźć na stronie internetowej.

Filharmonia Zabrzańska adres
Zabrze 41-800, Park Hutniczy 7