0

Oponeo telefon

  • Kategoria: zakupy

  • Data publikacji: 2019-07-26 17:53:42
  • Data modyfikacji: 2022-07-29 15:41:36
Oponeo telefon

Telefon Oponeo dostępny na stronie internetowej sklepu. Skorzystaj z pomocy konsultantów Oponeo przed zakupem opon do samochodu. Aktualne dane kontaktowe firmy Oponeo dostępne na stronie internetowej.

Oponeo to Polska firma założona w 1999 roku. Swoją działalność prowadzi w zakresie sprzedaży produktów motoryzacyjnych. Głównym produktem, z którego sprzedaży słynie firma Oponeo to opony oraz felgi. Oponeo w swoim asortymencie posiada na sprzedaż opony wielu czołowych producentów. W sklepie kupić można opony Continental, opony Bridgestone, opony Michelin, opony Yokohama lub na przykład opony Goodyear.

Kontakt Oponeo

Do Oponeo istnieje kontakt z Działem Obsługi Klienta na wiele sposobów. Przed skontaktowaniem się z BOK Oponeo warto skorzystać z udostępnionej listy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Na stronie internetowej znajduje się możliwość skontaktowania z konsultantem za pomocą czatu na żywo. Drugą opcją udostępnioną przez firmę dla klientów jest kontakt przez formularz kontaktowy. Z listy należy wybrać odpowiedni temat wiadomości, wśród których znajduje się pytanie o dostępność produktu, pytanie o status zamówienia lub na przykład złożenie reklamacji. Informacje, jakie należy podać to przede wszystkim imię i nazwisko, adres e-mail oraz treść wiadomości. Odpowiedzi wysyłane są na adres poczty elektronicznej podanej w formularzu w dni robocze od godziny 8:00 do 20:00 oraz w soboty od 8:00 do 16:00.

Telefon Oponeo

Z konsultantem istnieje również możliwość kontaktu w inny sposób niż formularze. Oponeo telefon dla klientów zamieściło na swojej stronie internetowej. Telefon Oponeo obsługiwany jest przez konsultantów telefonicznych w odpowiednich godzinach. Do kontaktu z Oponeo należy wybrać numer telefonu: 52 341 88 00. Telefon Oponeo działa od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 20:00 oraz w soboty od 8:00 do 16:00. W niedziele Biuro Obsługi Klienta Oponeo nie jest dostępne. Pytania można zadawać z różnych zakresów na przykład w sprawach zamówień, dostaw, zwrotów i reklamacji, ubezpieczenia opon, informacji o produktach.

Oponeo.pl S.A.
Adres: 85-145 Bydgoszcz, ul. Podleśna 17
Telefon: +48 52 341 88 00
E-mail: [email protected]