0

telefon Gant

  • Kategoria: zakupy

  • Data publikacji: 2019-01-30 20:09:31
  • Data modyfikacji: 2022-09-19 15:04:05
Telefon Gant

Gant telefon - kontak z marką ubrań. Zamów produkt do domu lub zgłoś reklamacje. Skorzystaj z pomocy technicznej w sprawie płatności. Aktualny numer

GANT kontakt

GANT jest marką odzieży inspirowaną przez amerykański styl uniwersytecki. Firma jest znana na całym świecie i oferuję bogaty wybór produktów dla kobiet, mężczyzn i młodzieży. Firma w swojej ofercie poza odzieżom posiada również obuwie na przykład GANT buty.

Aby uzyskać wsparcie ze sklepu, GANT umożliwia kontakt poprzez znajdujący się na oficjalnej tronie formularz kontaktowy. Dodatkowo, aby skontaktować się online, możliwe jest również wysłanie wiadomości bezpośrednio na adres e-mail GANT. Co więcej, GANT telefon jest również dostępny dla klientów i podczas rozmowy można zadać pytanie odnośnie zamówienia lub błędów dotyczących płatności czy samego przetwarzania zamówienia.

GANT telefon

GANT telefon obsługiwany jest przez biuro obsługi klienta w ściśle określonych godzinach pracy. Ze sklepem można się kontaktować w celu zwrotów czy reklamacji, ale także odnośnie błędów podczas składania zamówienia nas stronie. Aby nawiązać połączenie z GANT telefon znajduję się na oficjalnej stronie sklepu.

Telefon GANT 22 278 15 83

GANT kontakt online

W przypadku pytań wymagających szerszego rozeznania sprawy, możliwe jest kierowanie pytań poprzez formularz kontaktowy lub wysyłając e-mail bezpośrednio na podany przez firmę adres e-mail GANT.

GANT adres e-mail: [email protected]

Dodatkowo osoby śledzące media społecznościowe GANT na przykład Instagram, mogą również tam kierować pytania poprzez wiadomość prywatna.

GANT dane kontaktowe

Gant posiada swoje oficjalne placówki w Polsce, można je wyszukać na stronie i odwiedzić osobiście. Możliwy jest kontakt w sklepie z obsługą i zadanie pytania osobiście na konkretny temat. 

Główna siedziba GANT adres
Gant Polska Sp. z o.o. 
Ul. Złota 59, 00-120 Warszawa