0

Provident Telefon

  • Kategoria: bankowość

  • Data publikacji: 2019-09-11 03:32:29
  • Data modyfikacji: 2022-08-23 15:12:58
Provident Telefon

Skontaktuj się z Provident w celu zamówienia rozmowy z konsultantem w sprawie pożyczki. Telefon Provident udostępniony na stronie internetowej. Aktualne dane kontaktowe Provident.

Co to jest Provident?

Provident to firma, która działa w Polsce od 1997 roku. Klienci mają możliwość otrzymania bardzo szybkich pożyczek gotówkowych. Możliwe to jest zarówno przez internet bezpośrednio łącząc się online z doradcą co zwiększa wygodę zainteresowanych jak i osobiście. Provident zapewnia spotkania z doradcą w domu klienta. Na stronie internetowej posiadają swój kalkulator pożyczki, dzięki któremu możliwe jest obliczenie raty, bazując na kwocie pożyczki oraz okresie spłaty. Oprócz pożyczek Provident posiada w swojej ofercie również inne produkty finansowe na przykład w postaci ubezpieczenia.

Kontakt Provident

Do Provident istnieje kilka możliwości kontaktu. Najprostszą z nich jest wysłanie wypełnionego formularza kontaktowego, który dostępny jest na stronie internetowej dla zainteresowanych. Taki formularz może być zastosowany do pytania o ofertę Provident. Dzięki formularzowi klient może zamówić rozmowę z konsultantem w celu przedstawienia możliwej oferty pożyczki. Należy podać takie informacje jak:

  • imię i nazwisko
  • pesel
  • adres e-mail
  • numer telefonu

Telefon Provident

Provident posiada sporo numerów telefonów udostępnionych dla swoich klientów. Z zależności od tematu rozmowy należy wybrać odpowiedni telefon Provident. Główny telefon Provident na infolinię to numer: 600 200 200. Koszt połączenia jest zgodny z taryfą operatora. Po wykonaniu połączenia można uzyskać informacje w sprawie pożyczek udzielanych w domu klienta. Istnieje jeszcze drugi telefon Provident służący do tego samego celu i jest to: 801 707 990 jednak połączenia na ten numer wynoszą 0,35 zł. W przypadku obu telefonów można na nie dzwonić w godzinach od 7:00 do 21:00 w dni robocze od poniedziałku do piątku oraz w soboty od godziny 9:00 do 17:00. Możliwe jest również wysłanie wiadomości na adres e-mail Provident: [email protected].

Drugi telefon Provident przeznaczony jest do kontaktu w sprawie pożyczek przez internet. Jeśli klient jest zainteresowany taką pożyczką, należy dzwonić na telefon Provident w sprawach pożyczki online: 600 400 101. Konsultanci służą pomocą w niejasnych sprawach oraz mogą pomóc w wypełnianiu wniosku online. Telefony można wykonywać na ten numer w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 21:00 oraz w soboty w godzinach od 9:00 do 17:00. Jeśli telefon Provident nie odpowiada, można skorzystać ze specjalnego adresu e-mail, przeznaczonego do pożyczek online przez internet. Wiadomości należy kierować na e-mail: [email protected].

Istnieje jeszcze jeden numer telefonu. Połączenia na niego prowadzą bezpośrednio do siedziby firmy Provident. Telefon Provident to: 22 455 49 33.

Reklamacje Provident

Provident udostępnia specjalny telefon Provident do kontaktu w sprawach reklamacji. W przypadku niezadowolenia z usługi firmy można to zgłaszać, dzwoniąc na telefony: 600 400 150, 22 320 49 55 lub 801 707 960. Koszt połączenia na te numery jest zgodny z taryfą operatora dzwoniącego. Drugą opcją jest wysłanie wiadomości na e-mail Provident: [email protected].