Ikano Bank telefon

  • Kategoria: bankowość

  • Data publikacji: 2019-04-22 03:14:02
  • Data modyfikacji: 2022-08-01 14:07:40
Ikano Bank telefon

Telefon do Ikano Bank dla klientów banku. Skorzystaj z pomocy konsultantów Biura Obsługi Klienta Ikano Banku. Zadzwoń na aktualny telefon Ikano Bank.

Ikano Bank jest szwedzkim bankiem, który został założony przez twórcę sieci sklepów IKEA. Z tego względu bank ten jest blisko związany z IKEA, oferując na przykład raty na produkty sklepu. Oprócz tego możliwe jest uzyskanie kredytu gotówkowego oraz kredytu na fotowoltaikę.

Kontakt Ikano Bank

Do Ikano Bank możliwy jest kontakt na kilka sposobów. Pytania można kierować za pomocą poczty e-mail lub z wykorzystaniem telefonu Ikano Bank do Biura Obsługi Klienta firmy. Ikano Bank posiada wiele działów i do każdego z nich udostępniony został osobny adres poczty elektronicznej. W przypadku spraw, które dotyczą rat w sklepie IKEA, należy wysłać wiadomość na adres e-mail: [email protected]. Sprawy gotówkowe obsługiwane są przez konsultantów, a wiadomości zaleca się wysyłać na adres: [email protected]. W przypadku problemów z kartą kredytową IKEA Family można skorzystać z adresu e-mail: [email protected]. Ostatnim adresem e-mail jest: [email protected], który dotyczy pytań w sprawach Energii ze Słońca. Warto w wiadomości e-mail podać podstawowe dane co ułatwi i przyspieszy odpowiedź na pytanie.

Telefon Ikano Bank

Do Ikano Banku oprócz udostępnionych adresów e-mail do różnych działów możliwy jest kontakt za pomocą numerów telefonów. Telefon Ikano Bank udostępniony został na ich stronie internetowej dla klientów. Istnieją dwa numery telefonów do wyboru. Telefon Ikano Bank to: 22 43 15 600, natomiast drugim numerem jest telefon Ikano Bank: 801 802 805. W obu przypadkach koszt połączenia jest według taryfy operatora dzwoniącego. Telefony odbierane są od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00. Konsultanci są w stanie odpowiedzieć na każde pytanie klientów.

Media Ikano Bank

Do Ikano Bank możliwy jest również kontakt dla mediów. Preferowany jest kontakt za pomocą poczty elektronicznej. Wiadomości należy wysyłać na adres: [email protected], natomiast w pilnych sprawach możliwy jest kontakt telefoniczny. Telefon Ikano Bank dla mediów czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 14:00. Numer to połączeń to: 22 43 15 675.