0

PPK telefon

  • Kategoria: usługi

  • Data publikacji: 2019-12-11 21:24:10
  • Data modyfikacji: 2022-11-08 13:37:28
PPK telefon

Próbujesz znaleźć bezpośredni kontakt do PPK? Telefon PPK dostępny jest na poniższej stronie internetowej. Poprzez telefon PPK możliwe jest otrzymanie istotnych informacji potrzebnych klientom.

Telefon PPK

Z Pracowniczymi Planami Kapitałowymi klienci mają możliwość skontaktowania się za pomocą skorzystania z podanego poniżej telefonu PPK. Pod wybranym numerem możliwa jest bezpośrednia rozmowa z pracownikami Biura Obsługi Klienta Pracowniczych Planów Kapitałowych. Poza uzyskaniem dostępnych informacji pracownicy telefonu PPK udzielić mogą także odpowiedzi na wszelkie pytania i wątpliwości osób dzwoniących. Należy także dodać, że na stronie podany został więcej niż jeden numer kontaktowy do Pracowniczych Planów Kapitałowych. Telefon PPK dostępny jest dla klientów wyłącznie w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 17:00.

Telefon PPK: 800 775 775
Telefon PPK: 227 034 310

Kontakt PPK

Klienci mają możliwość kontaktu z konsultantami Centrum Obsługi Klienta Pracowniczymi Planami Kapitałowymi również dzięki dostępnemu na oficjalnej stronie internetowej formularzowi kontaktowemu. Przed wysłaniem zgłoszenia klient poproszony zostanie między innymi o podanie właściwych danych w konkretne przeznaczone miejsca, wybranie tematu zgłoszenia oraz opisanie zaistniałej sytuacji. Wiadomość zwrotna powinna zostać dostarczona do klienta w przeciągu kilku najbliższych dni roboczych.

Dodatkowo dla klientów, którzy preferują bardziej tradycyjne metody kontaktu, udostępniony został adres korespondencyjny. Na podany poniżej adres klienci w formie listu mogą nadsyłać wszelkie sprawy, z którymi mają problem. Pracownicy Biura Obsługi Klienta Pracowniczych Planów Kapitałowych postarają się udzielić odpowiedzi, jak najszybciej będzie to możliwe. W przypadku, gdy sprawa klienta jest nagląca, warto skorzystać z dostępnego telefonu PPK.

Adres korespondencyjny

PFR Portal PPK sp. z o.o.
Adres: ul. Krucza 50, 00-025 Warszawa

Na stronie internetowej znajduje się również możliwość chatu na żywo z konsultantem firmy. Jest to bardzo szybka i wygodna opcja, dzięki której klienci bez wychodzenia z domu mogą dopytać się o wszelkie wątpliwości pracownika Pracowniczych Planów Kapitałowych.