0

Leroy Merlin telefon

  • Kategoria: zakupy

  • Data publikacji: 2019-03-27 15:51:38
  • Data modyfikacji: 2022-07-27 16:11:16
Leroy Merlin telefon

W celu skontaktowania się z pracownikami sklepu Leroy Merlin warto skorzystać z wyszukiwarki numerów telefonu online.

Leroy Merlin telefon

Udostępniony serwis zawiera numery telefonu przydatne przy nawiązywaniu kontaktu z firmą Leroy Merlin. Skorzystanie z tej wyszukiwarki umożliwi szybkie i intuicyjnie uzyskanie danych kontaktowych do firmy Leroy Merlin. Centrum Obsługi Klienta tej firmy posiada dostęp w określonych godzinach. Numery telefonu udostępnione są poniżej.

Leroy Merlin telefon kontaktowy

Leroy Merlin telefon kontaktowy
22 250 84 44

Numer telefonu jest dostępny dla klientów w godzinach pracy konsultantów. Klienci mogą dzwonić na podany numer telefonu od poniedziałku do piątku  w godzinach od 8:00 do 20:00 oraz w soboty od 8:00 do 14:00.

 Skorzystanie z wyszukiwarki numerów online jest dobrym sposobem na uzyskanie fachowej pomocy udzielonej przez konsultanta firmy Leroy Merlin. Każdy z numerów do firmy Leroy Merlin  jest obsługiwany przez wykwalifikowanego pracownika chętnego, aby odpowiedzieć na wszystkie pytania oraz zapewnić pomoc klientom firmy Leroy Merlin  Możliwe jest zadanie pytań dotyczących metod płatności, sposobu dostawy lub aktualnie obowiązującej oferty, lub promocji. Możliwym jest również uzyskanie odpowiedzi na pytania dotyczące poszczególnych produktów oraz zaczerpnięcie porady od doświadczonych pracowników, którzy są związani z branżą remontowo-budowlaną od wielu lat.