0

Telefon High League

  • Kategoria: sport

  • Data publikacji: 2020-01-11 12:11:14
  • Data modyfikacji: 2022-08-26 13:51:41
Telefon High League

Skontaktuj się z federacją High League. Aktualne dane kontaktowe do High League na stronie internetowej. Telefon High League udostępniony dla zainteresowanych.

Co to jest High League?

High League jest to federacja freak fight założona w 2021 roku. Twarzą federacji jest Malik Montana. Zawodnikami federacji biorącymi udział w walkach są influencerzy, youtuberzy, a także osoby mające już doświadczenie w sportach walki. Do tej pory odbyły się 3 gale federacji High League, a najbliższa 4 gala odbędzie się 17 września 2022 roku w Gliwicach. Zakup pay-per-view jest już możliwy na stronie internetowej High League.

Kontakt High League

Z High League nie ma bardzo dużo możliwości kontaktu. Jedną z podstawowych opcji jest formularz kontaktowy, jednak High League nie posiada takowego na swojej stronie internetowej. Nie ma możliwości wypełnienia i wysłania formularza kontaktowego do konsultantów High League. Zainteresowani muszą skorzystać z innych form kontaktu. Jedną z możliwości jest skorzystanie z mediów społecznościowych. High League posiada konta na takich platformach jak Facebook, Instagram, Twitter, TikTok. Można zatem wysłać wiadomość prywatną do federacji.

Telefon High League

Na stronie internetowej federacji pod zakładką z kontaktem nie znajduje się telefon High Leauge. Zainteresowani nie mają możliwości kontaktu telefonicznego. Jeśli High League telefon udostępni na stronie internetowej zostanie to zaktualizowane tak szybko jak to możliwe. Na obecną chwilę telefon High League nie istnieje, a zainteresowani muszą skorzystać z innej formy.

E-mail High League

Firma High League do kontaktu udostępniła dwa adresy poczty elektronicznej. W przypadku posiadania pytań można je kierować wysyłając wiadomości na adres e-mail High League. Istnieją dwa adresy e-mail, z których jeden jest przeznaczony dla współprac, a drugi dla mediów. E-mail High League do wysyłania zapytań odnośnie współprac to: [email protected], natomiast drugi e-mail High League przeznaczony wyłącznie dla dziennikarzy to: [email protected].

High League 4

Najbliższa gala High League ma odbyć się 17 września 2022 roku na Arenie Gliwice. Zakup pay-per-view możliwy jest za pomocą strony internetowej High League. Na czwartej gali pojedynki, jakie będzie można obejrzeć to:

Natalia Natsu Karczmarczyk vs Lexy Chaplin
Artur Szpilka vs Denis Załęcki
Mateusz Mini Majk Krzyżanowski vs Salim Chiboub
Amadeusz Ferrari Roślik vs Paweł Scarface Bomba
Maja Staśko vs Ewa Mrs. Honey Wyszatycka
Jakub Nowaczkiewicz vs Cezary Czaro Nykiel
Josef Bratan vs Krystian Macias Maciaszczyk
Jakub Krawczyk-Holak vs Jakub Kubx Świtała
Konrad Karwat vs Radosław Słodkiewicz