Baseny Tropikalne telefon

  • Kategoria: turystyka

  • Data publikacji: 2023-07-21 10:14:44
  • Data modyfikacji:
Baseny Tropikalne telefon

Kliknij, aby poznać aktualne formy kontaktu obiektu Baseny Tropikalne. Baseny Tropikalne godziny otwarcia, numer telefonu, telefon Baseny Tropikalne.

Baseny Tropikalne Binkowski to doskonałe miejsce na wypoczynek i relaks w Polsce. Baseny Tropikalne Binkowski resort znajduje się w malowniczej okolicy, gdzie goście mogą cieszyć się atmosferą tropikalnej oazy, nawet będąc w kraju o umiarkowanym klimacie.

W obiekcie Baseny Tropikalne Kielce można poczuć się jak na egzotycznej wyspie, dzięki egzotycznemu otoczeniu, bujnej roślinności oraz odpowiednio temperowanej wodzie. Wszystko to sprawia, że Kielce Baseny Tropikalne to idealne miejsce na odprężenie i odpoczynek w otoczeniu przyrody.

Baseny Tropikalne Binkowski oferuje różnorodne atrakcje, takie jak zjeżdżalnie, wodospady, groty, jacuzzi i strefy relaksu. Baseny Tropikalne Binkowski resort to miejsce jest atrakcyjne zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i dla par czy grupy przyjaciół, pragnących wspólnie spędzić czas na aktywnościach wodnych. Dodatkowo, kompleks Kielce Baseny Tropikalne dysponuje dodatkowymi udogodnieniami, takimi jak sauny, jacuzzi, baseny termalne czy centrum wellness, które przyczyniają się do jeszcze głębszego odprężenia i relaksu. 

Baseny Tropikalne Kielce to doskonały sposób na ucieczkę od codzienności i wczucie się w klimat egzotycznego raju, bez konieczności podróżowania na drugi koniec świata.

Baseny Tropikalne Binkowski kontakt

Aby skontaktować się z obiektem Baseny Tropikalne Kielce, najlepiej jest skorzystać z oficjalnych źródeł, takich jak ich strona internetowa lub dane kontaktowe udostępnione na innych platformach. Na stronie internetowej Baseny Tropikalne Binkowski resort można znaleźć informacje kontaktowe oraz dodatkowe informacje o obiekcie. Można również poszukać profilu Baseny Tropikalne Binkowski na największych mediach społecznościowych, gdzie często udostępniane są aktualności, zdjęcia i dane kontaktowe. Dodatkowo, warto również zadzwonić bezpośrednio do recepcji pod podany numer telefonu Baseny Tropikalne lub wysłać wiadomość e-mail na adres kontaktowy, który również jest dostępny na ich stronie internetowej. Dzięki tym źródłom można skontaktować się z parkiem Kielce Baseny Tropikalne i uzyskać wszelkie potrzebne informacje dotyczące wizyty w tym urokliwym miejscu.

Baseny Tropikalne adres: Wojciecha Szczepaniaka 42, 25-043 Kielce

Baseny Tropikalne email: [email protected]


Baseny Tropikalne godziny otwarcia

  • poniedziałek 10:00–22:00
  • wtorek 10:00–22:00
  • środa 10:00–22:00
  • czwartek 10:00–22:00
  • piątek 10:00–22:00
  • sobota 10:00–22:00
  • niedziela 10:00–22:00

Baseny Tropikalne telefon: 41 340 35 60