Telefon Hotel Horyzont Rzeszów

Telefon Hotel Horyzont Rzeszów

Telefon Hotel Horyzont jest dostępny poniżej. Hotel Horyzont telefon jest zawsze dostępny i aktualny.

Hotel Horyzont telefon

Aby skontaktować się z pracownikami hotelu należy skorzystać z udostęnionych na stronie poniżej Hotel Horyzont Telefon. Jest to sposób na dokonanie rezerwacji pokoju, zadania pytania o możliwość wynajęcia przestrzeni celem organizacji spotkań biznesowych lub zadania pytań odnośnie oferty Hotel Horyzont. Telefon Hotel Horyzont jest zawsze dostępny online za pośrednictwem wyszukiwarki numerów telefonu online.

Hotel Horyzont kontakt

Hotel Horyzont oferuje swoim klientom dostęp do telefon Hotel Horyzont. Kontakt telefoniczny jest jedynym sposobem na skontaktowanie się z recepecją Hotelu Horyzont zdalnie. Konsultanci realizują połączenia telefoniczne w godzinach swojej pracy. Dane kontaktowe znajdują się poniżej.

Rezerwacje
Telefon: 17 250 25 00 

Centrum Informacji Meteor
Telefon: 664 273 600
*infolinia czynna w godzinach 8:00 do 16:00.

Centrum Informacji Turystycznej w Rzeszowie
Telefon: +48 791 944 045

Skorzystanie z powyższych informacji pozwoli szybko i sprawnie skorzystać z oferty hotelu. Rozmowy są realizowane w czasie pracy konsultantów. Możliwe są połączenia zarówno z telefonów komórkowych jak i stacjonarnych,

Hotel Horyzont Rzeszów usługi

Hotel Horyzont oferuje swoim klientom pokoje w wysokim standardzie: jednoosobowych jak i wieloosobowych. Ponadto Hotel Horyzont oferuje swoim klientom wynajem powierzchni biznesowej czy restaurację. Atrakcyjna lokalizacja obiektu i przystępne ceny sprawiają, że jest to chętnie wybierany przez klientów hotel.