0

Idea Getin Leasing telefon

  • Kategoria: bankowość

  • Data publikacji: 2019-09-28 01:16:37
  • Data modyfikacji: 2022-09-09 11:11:26
Idea Getin Leasing telefon

Idea Getin Leasing telefon kontaktowy - Poznaj szczegółową ofertę Idea Getin Leasing. Dane kontaktowe do firmy dostępne na stronie. Skontaktuj się już dziś

Idea Getin Leasing kontakt

Firma powstała w 2008 roku w Polsce i utrzymuję swoją pozycję lidera do dziś. Idea Getin Leasing wspiera rozwój polskich przedsiębiorców, oferując możliwie bezpieczny i konkurencyjny pakiet świadczeń finansowych. Poprzez swoje doświadczenia firma zapewnia najwyższy standard i innowacyjność w zakresie obsługi klienta. Idea Getin Leasing aukcje znajdujące się na stronie to oferty między innymi pojazdów leasingowanych przez firmę.

Udostępnione na stronie dane służą do kontaktu Idea Getin Leasing z klientem. Możliwe formy skontaktowania się z firmą to kontakt telefoniczny, wysłanie wiadomości poprzez formularz czy kontakt osobisty w jednym z oddziałów. Idea Getin Leasing logowanie do portalu daje nam dodatkową możliwość kontaktu, jednak jest dostępne jedynie dla klientów, którzy zawarli umowę z firmą.

Idea Getin Leasing telefon kontaktowy

W przypadku jakichkolwiek pytań dostępny jest telefon kontaktowy do firmy. Idea Getin Leasing telefon obsługuje w godzinach 8:00-17:00 od poniedziałku do piątku i jest dostępny zarówno dla klientów, jak i osób zainteresowanych ofertą firmy. 

Kontakt dla klientów Idea Getin Leasing:

801 199 199
71 33 44 900

Kontakt dla osób zainteresowanych ofertą:

801 199 199
71 33 44 900

Idea Getin Leasing kontakt online

Aby zapytać o indywidualną ofertę lub uzyskać wsparcie techniczne możliwy jest kontakt z firmą za pośrednictwem formularza kontaktowego. W przypadku pytań dotyczących aukcji poleasingowych lub spraw związanych z mediami widnieje na stronie Idea Getin Leasing e-mail. Jeśli jesteś klientem Idea Getin Leasing, masz możliwość skorzystać z portalu przeznaczonego jedynie dla osób posiadających umowę z firmą.

Kontakt Idea Getin Leasing e-mail:

[email protected]

Dyrektor Departamentu Marketingu (dane mogą ulec zmianie)

[email protected]

Rzecznik prasowy Idea Getin Leasing (dane mogą ulec zmianie)

[email protected]

Idea Getin Leasing adres

Aby odwiedzić siedzibę Idea Getin Leasing osobiście, sprawdź na stronie internetowej listę adresów, pod którymi znajdują się oficjalne biura Idea Getin Leasing.

Idea Getin Leasing adres głównej siedziby

Idea Getin Leasing S.A.
ul. Fabryczna 6, 53-609 Wrocław