0

Reebok telefon

  • Kategoria: zakupy

  • Data publikacji: 2020-03-19 05:41:13
  • Data modyfikacji: 2022-08-12 16:26:08
Reebok telefon

Skorzystaj z danych kontaktowych do sklepu Reebok. Telefon Reebok dostępny na stronie internetowej dla klientów. Uzyskaj pomoc konsultantów z Działu Obsługi Klienta sklepu.

Co to jest Reebok

Reebok to amerykańska marka odzieżowa założona w 1958 roku. Firma znana jest najbardziej z produkcji i sprzedaży obuwia dla mężczyzn i kobiet. W sklepie można znaleźć liczne kolekcje ubrań. W asortymencie znaleźć można produkty sportowe Reebok, odzież Reebok, obuwie Reebok oraz akcesoria. Firma posiada sklep online na stronie internetowej, na której można składać zamówienia.

Kontakt Reebok

Na stronie internetowej przygotowana została przez firmę Reebok duża lista odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Przed skorzystaniem z jakiejkolwiek formy kontaktu zalecane jest przejrzenie zbioru pytań i odpowiedzi. Dla klientów nie został udostępniony formularz kontaktowy, ani czat online z konsultantem. Istnieje jednak formularz służący do zgłaszania reklamacji lub chęci wymiany odzieży na inny rozmiar. W przypadku adresu poczty elektronicznej również nie został on podany dla osób preferujących kontakt elektroniczny przez e-mail Reebok. Do kontaktu przeznaczony został telefon Reebok do Biura Obsługi Klienta.

Telefon Reebok

Dla klientów sklepu podany został telefon Reebok do kontaktu z Działem Obsługi Klienta. Telefon Reebok odbierany jest przez konsultantów gotowych odpowiedzieć na każde pytanie dzwoniącego. Połączenia telefoniczne odbierane są w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 18:00 oraz w soboty w godzinach od 9:00 do 17:00. Telefon Reebok to bardzo prosta i szybka forma kontaktu, która pozwala w szybkim tempie otrzymanie odpowiedzi na pytania.

Sklepy Reebok

Na stronie internetowej Reebok pod odpowiednią zakładką znaleźć można mapę z pełną listą wszystkich sklepów, w których nabyć można produkty marki. Podając przybliżoną lokalizację w postaci miasta lub kodu pocztowego pojawiają się na ekranie najbliższe placówki. Do każdej z nich został udostępniony dokładny adres, godziny otwarcia oraz dane kontaktowe. Telefon Reebok oraz e-mail Reebok do interesującego klienta sklepu może być znaleziony na stronie. W przypadku pytań odnośnie dostępności produktów, cen i innych warto skorzystać z takiej możliwości.

Adres Reebok

Istnieje również adres korespondencyjny Reebok. Udostępniony został dla klientów preferujących kontakt w formie poczty tradycyjnej. Pamiętać należy, że adres ten służy jedynie do wysyłania korespondencji, a nie do wysyłania produktów ze zwrotów.

adidas Poland S.p.z o.o.
Ul. Żwirki i Wigury 18A
02-092 Warszawa