Stowarzyszenie Siemacha Telefon

  • Kategoria: inne

  • Data publikacji: 2019-02-07 13:18:04
  • Data modyfikacji: 2022-07-11 13:53:37
Stowarzyszenie Siemacha Telefon

Dane kontaktowe na telefon Stowarzyszenie Siemacha. Połącz się telefonicznie ze Stowarzyszenie Siemacha. Telefon kontaktowy Stowarzyszenie Siemacha.

Stowarzyszenie Siemacha kontakt

Stowarzyszenie Siemacha jest to polska organizacja członkowska non profit. Powstała ona w 2004. Działa ona w celu pomocy rodzinom oraz osobom, które znajdują się w trudnej sytuacji życiowej.

Aby skontaktować się ze Stowarzyszenie Siemacha, można skorzystać jednej z dostępnych dróg kontaktowych. Jedną z form pozwalającą na kontakt Stowarzyszenie Siemacha jest użycie poczty elektronicznej. Adres poczty e-mail Stowarzyszenie Siemacha, na który należy wysyłać wiadomości to [email protected]. Wiadomości wysyłane na ten adres pocztowy kierowane są do sekretariatu stowarzyszenia.

E-mail: [email protected]

Stowarzyszenie Siemacha telefon

Kontakt Stowarzyszenie Siemacha jest dostępny nie tylko online poprzez użycie poczty elektronicznej. Inna forma pozwalająca na kontakt Stowarzyszenie Siemacha to zadzwonienie na numer prowadzący na telefon Stowarzyszenie Siemacha. Infolinia telefoniczna Stowarzyszenie Siemacha działa pod numerem kontaktowym 12 632 11 88. Po skontaktowaniu się z telefon Stowarzyszenie Siemacha można uzyskać odpowiedzi na wszelkie pytania związane ze Stowarzyszeniem Siemacha.

Telefon: 12 632 11 88