0

Wapro telefon

  • Kategoria: technologia

  • Data publikacji: 2018-08-05 14:45:49
  • Data modyfikacji: 2022-07-29 12:55:22
Wapro telefon

Skontaktuj się telefonicznie z firmą Wapro, która oferuje programy komputerowe dla przedsiębiorstw. Telefon Wapro udostępniony dla klientów. Uzyskaj aktualne dane kontaktowe firmy Wapro.

Wapro ERP to oprogramowanie biznesowe wspierające działanie firm. Wapro posiada w swojej ofercie szereg programów przeznaczonych dla przedsiębiorstw. Oferty Wapro różnią się liczbą wchodzących w skład oprogramowań oraz ich funkcjonalnością. Istnieje możliwość zakupu oferty startowej, a wraz z rozwojem firmy aktualizowania oferty do coraz bardziej rozwiniętych aż do programów wyposażonych w analizy. Istnieją również programy przeznaczone dla biur księgowych.

Kontakt Wapro

W przypadku posiadania pytań odnośnie wszystkich rozwiązań programistycznych Wapro możliwy jest kontakt za pomocą formularza kontaktowego. Należy podać imię, adres e-mail, temat wiadomości oraz treść pytania. Przez formularz kontaktowy nie są możliwe do zadawania pytania dotyczące technicznych spraw z oprogramowaniem. Zgłoszenia przez formularz w sprawach technicznych nie będą obsługiwane. Pytania w sprawach technicznych należy kierować za pomocą funkcji IHD, do którego należy się zalogować.

Telefon Wapro

Oprócz formularza kontaktowego możliwe są inne formy kontaktu z Wapro. Istnieje możliwość kontaktu telefonicznego z Wapro do różnych działów. Wapro telefon do każdego działu udostępnia na stronie internetowej. Głównym numerem telefonu, na który należy dzwonić w przypadku posiadania pytań to numer: 22 702 89 02. Jest to telefon Wapro do działu sprzedaży. Telefon Wapro odbierany jest w odpowiednich godzinach. Telefon Wapro czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00. Jeśli telefon nie odpowiada lub klient kontaktuje się w godzinach nieobsługiwanych przez konsultantów, można wysyłać wiadomości na adres poczty elektronicznej: [email protected]. Konsultanci są do dyspozycji klientów i są w stanie odpowiedzieć na każde nurtujące ich pytanie odnośnie programów i usług Wapro ERP. Do Wapro istnieje także kontakt do innych działów. Przykładem może być centrala Wapro, pomoc techniczna oraz dział aktywacji. Lista wszystkich dostępnych opcji kontaktu do Wapro:

Centrala Wapro
Telefon: 22 702 89 00
E-mail: [email protected]

Dział sprzedaży Wapro
Telefon: 22 702 89 02
E-mail: [email protected]

Pomoc Techniczna i Serwis Wapro
Telefon: 22 702 89 89
E-mail: [email protected]

Dział aktywacji Wapro
Telefon: 22 702 89 07
E-mail: [email protected]