Telefon Q Hotel Plus Wrocław

Telefon Q Hotel Plus Wrocław

Q Hotel Plus Wrocław Telefon - skorzystaj z kontaktu telefonicznego i zadzwoń, aby zarezerwować pobyt. Informację na temat hotelu. Aktualne dane kontaktowe

Q Hotel Plus Wrocław kontakt

Q Hotel to zarówno młoda, jak i nowoczesna sieć dynamicznie rozwijających się hoteli. Aktualnie sieć posiada 6 hoteli na terenie Polski, jednak planuję rozbudowę o kolejne w niedalekiej przyszłości. Hotele oprócz samego pobytu oferują również restaurację oraz salę konferencyjną w celach spotkań biznesowych.

Aby skontaktować się z Q Hotel Plus Wrocław, należy skorzystać z jednej z dostępnych opcji. Można wykorzystać formularz kontaktowy, wysłać wiadomość e-mail, lub wykorzystać Q Hotel telefon na recepcje. Wszystkie wymienione opcję mogą posłużyć jako metoda rezerwacji pobytu, zgłoszenie uwag czy chociażby chęć pozyskania bardziej szczegółowych informacji na temat samego hotelu.

Q Hotel Plus Wrocław telefon

Q Hotel Plus Wrocław telefon obsługuję przez recepcje hotelu, tak więc jest to metoda uzyskania bezpośredniego kontaktu z personelem. Telefon Q Hotel udostępnia na swojej stronie i jest różny, w zależności od miasta, do którego jest chęć zadzwonić.

Q Hotel Plus Wrocław telefon +48 71 749 17 00

Q Hotel Plus Wrocław kontakt e-mail

Aby napisać wiadomość do hotelu, należy wybrać odpowiedni adres e-mail Q Hotel lub wykorzystać dostępny na stronie formularz kontaktowy. Warto dodać ze Q Hotel posiada media społecznościowe i może to być również dogodną opcją na szybki kontakt, w przypadku prostych zapytań.

Q Hotel Plus Wrocław e-mail [email protected]

Q Hotel Plus Wrocław dane kontaktowe

Aby uzyskać więcej szczegółowych informacji, można udać się bezpośrednio do recepcji hotelu. Jest to opcja dla gości hotelowych w celu zapytania o restauracje czy usługi świadczone przez hotel lub dla osób niebędących gośćmi hotelowymi, którzy chcą skorzystać z oferty Q Hotel. Szczegółowe dane kontaktowe Q Hotel Plus Wrocław dostępne są na oficjalnej stronie.

Q Hotel Plus Wrocław adres

ul. Zaolziańska 2
53-334 Wrocław