Philipiak Milano telefon

  • Kategoria: zakupy

  • Data publikacji: 2019-03-31 03:51:59
  • Data modyfikacji: 2022-08-05 14:33:38
Philipiak Milano telefon

Skontaktuj się telefonicznie z przedstawicielem Philipiak Milano. Aktualne dane kontaktowe do Philipiak Milano. Telefon Philipiak Milano oraz adres e-mail udostępniony dla klientów na stronie internetowej.

Philipiak Milano to producent wszelkiego rodzaju naczyń kuchennych oraz akcesoriów, sprzętu AGD. W asortymencie można znaleźć również zestawy sztućców, komplety porcelany, a także produkty do dekoracji wnętrz. Istnieje możliwość zakupów przez internet na stronie internetowej producenta. Dostawa po przekroczeniu wartości zamówienia 500 zł jest darmowa. Na stronie internetowej firmy można również znaleźć zakładkę z przepisami kulinarnymi przygotowanymi przez Philipiak Milano.

Kontakt Philipiak Milano

Kontakt z Philipiak Milano możliwy jest na wiele sposobów. Na stronie internetowej znajduje się bardzo prosty i przejrzysty formularz kontaktowy dostępny dla zainteresowanych osób. Jest to szybka forma kontaktu z konsultantami Biura Obsługi Klienta sklepu. Dostępni są oni w odpowiednich godzinach działania infolinii. Odpowiedzi na pytania wysyłane są przez doradców na podany w formularzu adres poczty elektronicznej. W formularzu wystarczy podać jedynie takie dane jak:

  • Adres e-mail
  • Temat oraz treść wiadomości

Telefon Philipiak Milano

Do sklepu możliwy jest kontakt za pomocą telefonu Philipiak Milano udostępnionego na stronie. Telefon Philipiak Milano odbierany jest przez konsultantów sklepu. Gotowi są oni odpowiedzieć na pytania klientów związane z produktami firmy, sklepem oraz zamówieniami. Warto skorzystać z pomocy konsultanta w przypadku problemów. Telefon Philipiak Milano dla klientów to: +48 22 494 50 44. Telefon odbierany jest w konkretnych godzinach pracy. W przypadku kiedy telefon nie jest odbierany, warto skorzystać z pozostałych form kontaktu takich jak formularz kontaktowy lub adres poczty elektronicznej.

E-mail Philipiak Milano

W przypadku braku odzewu konsultantów na infolinii telefonicznej pod numerem: +48 22 494 50 44 warto skorzystać z innej formy. Dobrą opcją jest wysłanie wiadomości z zapytaniem na konkretny adres poczty elektronicznej. Skrzynka e-mail Philipiak Milano, na którą należy kierować wiadomości to: [email protected]. Konsultanci odpowiadają na przesłane pytania tak szybko jak to możliwe.