0

Telefon Filharmonia Warmińsko-Mazurska

  • Kategoria: kultura

  • Data publikacji: 2019-09-18 08:43:19
  • Data modyfikacji: 2022-09-22 09:53:40
Filharmonia Warmińsko-Mazurska Telefon

Filharmonia Warmińsko-Mazurska telefon - kontakt z Filharmonią w Olsztynie. Zakup biletów. Sprawdź aktualne dane kontaktowe. Sprawdź numer telefonu

Filharmonia Warmińsko-Mazurska kontakt

Filharmonia Warmińsko-Mazurska założona została w 1946 roku w Olsztynie. Podczas zebrania Zawiązku Zawodowego Muzyków w styczniu 1946 roku Mirosław Dąbrowski wystąpił z inicjatywą powołania orkiestry. Filharmonia Warmińsko-Mazurska orkiestra notuję sukcesy w kraju i za granicą. Dodatkowo wydaje wiele płyt muzycznych oraz gra koncerty transmitowane przez radio i telewizję. Filharmonia Warmińsko-Mazurska weszła w XXI wiek, jako instytucja kultury finansowana przez Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego.

Filharmonia Warmińsko-Mazurska kontakt umożliwia przez kasę biletową, sekretariat oraz osoby indywidualne takie jak dyrektor lub oddzielne działy filharmonii. Filharmonia Warmińsko-Mazurska telefon obsługuję w sprawie zakupu biletów, zgłoszenie ewentualnych problemów lub zadania pytania związanego z działalnością placówki. Dodatkowo na oficjalnej stronie można uzyskać informację na temat adresu e-mail Filharmonia Warmińsko-Mazurska.

Filharmonia Warmińsko-Mazurska telefon

Filharmonia Warmińsko-Mazurska telefon obsługuję w ściśle określonych godzinach. Bilety można zakupić telefonicznie od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-17:00, sekretariat zaś czynny jest w godzinach otwarcia placówki. Filharmonia Warmińsko-Mazurska telefon wykorzystuję dodatkowo w celu informowania gości na temat zmian oraz udzielana wszelakich informacji na temat działalności placówki.

Filharmonia Warmińsko-Mazurska adres e-mail

Aby skontaktować się z filharmonią drogą mailową, możliwe jest sprawdzenie na oficjalnej stronie danych kontaktowych. Oprócz zakupu biletu oraz uzyskania informacji z sekretariatu dostępne są również dane kontaktowe Filharmonia Warmińsko-Mazurska do innych działów takich jak dział techniczny czy biuro promocji. Szczegółowy adres e-mail Filharmonia Warmińsko-Mazurska udostępnia na oficjalnej stronie.

Filharmonia Warmińsko-Mazurska e-mail sekretariat
[email protected]

Filharmonia Warmińsko-Mazurska kasa biletowa
[email protected]

Filharmonia Warmińsko-Mazurska adres

Najlepszym sposobem na skontaktowanie się z władzami placówki będzie umówienie na osobiste spotkanie na terenie Instytutu. Dane kontaktowe Filharmonia Warmińsko-Mazurska dostępne są na stronie. 

Filharmonia Warmińsko-Mazurska adres
ul. Bartosza Głowackiego 1, 10-447 Olsztyn