0

Telefon Innogy Go

  • Kategoria: usługi

  • Data publikacji: 2019-10-07 16:27:29
  • Data modyfikacji: 2022-10-04 20:47:33
Telefon Innogy Go

Sprawdź dostępne opcje na kontakt z firmą dzięki poniższej stronie internetowej. Aktualnie żaden telefon Innogy Go nie jest dostępny i nie można z niego skorzystać w celu skontaktowania się z Centrum Obsługi Klienta. Skontaktuj się z Innogy Go już dziś!

Co to jest Innogy Go?

Innogy Go jest to nieistniejąca już firma i zarazem największy system car-sharing w Polsce, oferujący wyłącznie pojazdy elektryczne, uruchomiony w kwietniu 2019 roku na terenie Warszawy, działający również od września 2020 w Zakopanem. W roku 2020 firma decyzją nowego właściciela Innogy GO, czyli niemieckiej spółki energetycznej E.ON została wystawiona na sprzedaż. Poprzez sytuację epidemiologiczną firma uznała, że powoli zacznie wygaszać oferowane usługi. Ostatecznie Innogy GO zakończyło swoją działalność w nocy z 15 na 16 marca 2021.

Telefon Innogy Go

Poprzez zakończenie działalności przez firmę klienci nie mają możliwości skontaktowania się z konsultantami Biura Obsługi Klienta firmy poprzez udostępniony telefon Innogy Go.

Kontakt Innogy Go

Klienci nie mają także możliwości skontaktowania się z firmą za pomocą wysłania wiadomości poprzez udostępniony adres poczty elektronicznej, formularz kontaktowy, czy też poprzez tradycyjną korespondencję.