Internus telefon

  • Kategoria: zdrowie i uroda

  • Data publikacji: 2018-08-18 12:54:56
  • Data modyfikacji: 2022-11-21 10:43:48
Internus telefon

Sprawdź dostępne metody kontaktu z przychodnią medyczną Internus. Telefon Internus jest najlepszym sposobem na zdobycie niezbędnych informacji oraz danych. Telefon Internus pozwala na uzyskanie terminu najbliższej wizyty.

Telefon Internus

Pierwszą i zarazem najpopularniejszą i najszybszą wśród klientów przychodni medycznej na skontaktowanie się z konsultantami Centrum Obsługi Klienta jest możliwość skorzystania z dostępnego poniżej telefonu Internus. Daje on klientom możliwość na bezpośrednią rozmowę z pracownikami Internus oraz zdobycie potrzebnych informacji, a także ustalenia terminu wizyty u lekarza. Konsultanci Centrum Obsługi Klienta, którzy dostępni są pod telefonem Internus dzięki gruntownej wiedzy potrafią także udzielić odpowiedzi na wszelkie pytania i wątpliwości osób dzwoniących. Niestety, ale nie zostały udostępnione godziny funkcjonowania telefonu Internus.

Telefon Internus: 818 200 300

Kontakt Internus

Telefon Internus nie jest jedyną opcją, z jakiej klienci mogą skorzystać chcąc skontaktować się z pracownikami Biura Obsługi Klienta Internus. Jedną z takich opcji jest skorzystanie i wysłanie wiadomości mailowej na podany poniżej adres poczty elektronicznej. Jest to idealna opcja dla osób, które preferują kontakt poprzez internet. W wiadomości takiej dobrze byłoby, aby klient umieścił między innymi powód, z jakim zwraca się do konsultantów Centrum Obsługi Klienta Internus, a w treści wiadomości dokładny i szczegółowy opis zaistniałego problemu. Ułatwi i przyśpieszy to pracę ekspertów firmy nad optymalnym rozwiązaniem dla klienta. Wiadomość zwrotna wraz z odpowiedzią ze strony Internus powinna zostać dostarczona w przeciągu kilku najbliższych dni roboczych.

E-mail Internus: [email protected]

Osoby preferujące bardziej tradycyjne metody kontaktu, mogą skorzystać z podanych poniżej adresów korespondencyjnych. Podane poniżej adresy są stacjonarnymi punktami przychodni Internus. Warto więc skorzystać z możliwości bezpośredniej konsultacji z pracownikami firmy.

Adres: ul. Gen. Fieldorfa 'Nila' 10, 24-100 Puławy'
Internus Aleja Królewska 
Adres: al. Królewska 15, 24-100 Puławy
Internus Wojska Polskiego
Adres: ul. Wojska Polskiego 1/16, 24-100 Puławy
Internus Fieldorfa Nila
Adres: ul. Gen. Fieldorfa 'Nila' 10, 24-100 Puławy