0

4F telefon

  • Kategoria: zakupy

  • Data publikacji: 2018-08-17 12:21:36
  • Data modyfikacji: 2022-08-08 16:23:32
4F telefon

Skorzystaj z aktualnych danych kontaktowych do firmy odzieżowej 4F. Telefon 4F znajduje się dla klientów na stronie internetowej. Skontaktuj się z konsultantem Biura Obsługi Klienta 4F.

4F to marka odzieżowa należąca do spółki OTCF. W asortymencie sklepu znajduje się głównie odzież sportowa, ale nie tylko. W sklepie kupić można ubrania, obuwie, akcesoria, torby, plecaki i inne. Produkty są dla kobiet, mężczyzn oraz dzieci i młodzieży.

Kontakt 4F

Możliwości kontaktu ze sklepem 4F jest kilka. Podstawową opcją jest możliwość skorzystania z czatu online na stronie internetowej 4F. Jest to możliwe głównie w przypadku chęci zgłoszenia reklamacji. Dla klientów udostępniony został bardzo prosty i intuicyjny formularz kontaktowy, w którym konieczne jest podanie jedynie tematu, treści wiadomości oraz adres poczty elektronicznej, na który zostanie wysłana odpowiedź od konsultanta sklepu 4F.

Telefon 4F sklep

Oprócz prostych form kontaktu takich jak czat online oraz formularz kontaktowy 4F telefon udostępnia na stronie internetowej. Telefon 4F działa dla klientów jak infolinia telefoniczna do Biura Obsługi Klienta sklepu internetowego. Telefon 4F odbierany jest przez konsultantów Biura Obsługi Klienta w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 20:00. 4F telefon dla zainteresowanych: 12 351 06 71. Należy pamiętać o opłacie, która jest zgodna ze stawkami operatora dzwoniącego. Dla osób preferujących kontakt za pomocą poczty elektronicznej można wiadomości wysyłać na: [email protected].

Telefon 4F OTCF

Istnieje również możliwość kontaktu do spółki, do której należy 4F. Telefon 4F do Biura Obsługi Klienta OTCF. Telefon 4F, na który należy kierować połączenie to: 12 351 06 70. Telefon odbierany jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00. Konsultanci są w stanie odpowiedzieć na pytania w sprawie produktów, sklepów i firmy. W przypadku chęci kontaktu za pomocą adresu e-mail warto skorzystać z adresu: [email protected].

E-mail 4F

Firma 4F udostępnia sporą ilość adresów poczty elektronicznej do kontaktu z różnymi działami. Lista adresów e-mail do 4F:

Sprzedaż hurtowa: [email protected]
Franczyza: [email protected]
B2B: [email protected]
Eksport: [email protected]
Marketing: [email protected]
Dział personalny: [email protected]
Kontakt do mediów: [email protected]