0

Lancerto telefon

  • Kategoria: zakupy

  • Data publikacji: 2020-03-19 18:21:04
  • Data modyfikacji: 2022-07-15 12:39:12
Lancerto telefon

Aktualne numery telefonów do sklepów Lancerto. Telefon Lancerto udostępniony na stronie internetowej. Skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta firmy Lancerto.

Lancerto jest marką zajmującą się produkcją i sprzedażą ubrań męskich i damskich. Główną gałęzią produkcyjną są garnitury i marynarki. Asortyment marki obejmuje również pozostałą odzież taką jak obuwie, spodnie, bielizna, a także akcesoria w postaci krawatów, much, poszetek. Lancerto telefon udostępnia do kontaktu z infolinią, ale oprócz tego każda z placówek posiada swój własny numer telefonu.

Salony Lancerto

Oprócz zakupów online poprzez sklep internetowy Lancerto posiada ponad 40 salonów stacjonarnych w całej Polsce. Możliwe jest znalezienie interesującego salonu na stronie internetowej, dzięki czemu możliwe jest sprawdzenie dokładnych danych takich jak adres, e-mail czy telefon Lancerto.

Kontakt Lancerto

Sklep udostępnia możliwość napisania za pomocą formularza kontaktowego. Wystarczy podać dane takie jak imię, e-mail oraz napisać treść wiadomości. Oprócz zwykłego formularza kontaktowego możliwy jest kontakt elektroniczny za pomocą adresu e-mail. E-mail do biura obsługi, na który można kierować pytania to: [email protected]. Zapytania dla mediów, które mogą na przykład dotyczyć współpracy to: [email protected]. Na wiadomości e-mail firma stara się odpisywać w ciągu dwóch dni roboczych. Do dyspozycji klienta firma udostępnia również numer telefonu do kontaktu z Działem Obsługi Klienta, w której pracują osoby wykwalifikowane do udzielania odpowiedzi na pytania dzwoniących.

Telefon Lancerto

Istnieje możliwość kontaktu z Biurem Obsługi Klienta Lancerto. Telefon Lancerto został podany na stronie internetowej dla klientów chcących rozmowy z konsultantem. Lancerto telefon: +48 17 859 80 00. Na podany numer telefonu należy kierować wszystkie pytania w sprawie sklepu, produktów lub na przykład zamówień realizowanych na specjalną prośbę klienta. Infolinia telefoniczna Lancerto czynna jest od poniedziałku do piątku od godziny 8:00 do 16:00. Należy pamiętać, że opłata za połączenie jest zgodna z taryfą operatora klienta. Telefon Lancerto dostępny dla klientów sklepu.

Adres Lancerto

Istnieje możliwość zwrotu zakupionych produktów. Firma udostępnia adres do wysyłki produktów zwracanych. Dane do wysyłki to: 
Lancerto S.A. 
37-100 Łańcut, ulica Podzwierzyniec 29
z koniecznym dopiskiem "sklep internetowy Lancerto" przy adresie.