Telefon Galeria Metropolia

  • Kategoria: zakupy

  • Data publikacji: 2019-06-22 13:10:43
  • Data modyfikacji: 2022-09-13 15:43:35
Telefon Galeria Metropolia

Sprawdź wszelkie potrzebne informacje dzięki dostępnemu na stronie telefonowi Galerii Metropolia. Telefon Galeria Metropolia to pewność pomocy konsultantów i dowiedzenia się przydatnych informacji dotyczących galerii.

Galeria Metropolia Gdańsk

Galeria Metropolia znajdująca się w Gdańsku poza przeogromną ilością sklepów daje swoim odwiedzającym możliwość skorzystania również ze sporej ilości restauracji oraz barów gastronomicznych, szkoły tańca, toru do driftu czy też sprawdzenia dostępnych loterii i różnego rodzaju konkursów z atrakcyjnymi nagrodami. Ponadto poza tym możliwe jest także skorzystanie z chwili relaksu i spędzeniu czasu z najbliższymi. Dodatkowo Galeria Metropolia w Gdańsku pozwala odwiedzającym na wstęp wraz ze swoimi pupilami. Oczywiście wymagane jest, aby właściciele zwierzaków je pilnowali i aby nie przeszkadzały one innym odwiedzającym galerię klientom. Jeśli klienci chcą uzyskać dodatkowe informacje, powinni skorzystać z punktu informacyjnego Galerii Metropolia w Gdańsku. Z pewnością konsultanci odpowiedzą na wszelkie pytania czy też wątpliwości.

Galeria Metropolia Gdańsk kontakt

Galeria Metropolia w Gdańsku oczywiście posiada także własne Biuro Obsługi Klienta. Dzięki temu wszyscy zainteresowani klienci mogą bez problemu skorzystać z informacji dotyczących Galerii Metropolia w Gdańsku. Galeria z pewnością jest wyjątkowym miejscem, w którym warto spędzić czas z najbliższymi czy znajomymi. Dzięki dużemu wyborowi spośród różnego rodzaju sklepów czy restauracji gastronomicznych z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Biuro Obsługi Klienta Galerii Metropolia w Gdańsku czynne jest dla klientów wyłącznie w określonych poniżej godzinach. Dodatkowo warto skorzystać z podanych niżej na stronie telefonu Galerii Metropolia oraz adresu poczty elektronicznej. Z pewnością jest to najlepszy sposób na bezpośredni kontakt z Biurem Obsługi Klienta galerii. Konsultanci z pewnością pomogą rozwiązać każdy problem i udzielą wszelkich informacji związanych z galerią w Gdańsku. Warto jest więc skorzystać z dostępnego kontaktu.

Telefon Galeria Metropolia w Gdańsku

Call Center Galeria Metropolia
Telefon Galeria Metropolia: 691 992 590
E-mail: [email protected]

Kontakt w sprawach marketingu Galeria Metropolia
Telefon Galeria Metropolia: 691 992 590
E-mail: [email protected]

Kontakt ochrona Galeria Metropolia
Telefon Galeria Metropolia: 58 772 45 31

Telefon w sprawach Komercjalizacji Galeria Metropolia
Telefon Galeria Metropolia: +48 58 768 58 40
Telefon Galeria Metropolia: 603 043 700
E-mail: [email protected]