0

Edyta Górniak telefon

  • Kategoria: celebryci

  • Data publikacji: 2023-02-06 12:02:20
  • Data modyfikacji:
Edyta Górniak telefon

Kim jest Edyta Górniak? Edyta Górniak kontakt telefoniczny. Numer telefonu do Edyty Górniak dla fanów. Kontakt mailowy z Edytą Górniak, telefon, adres.

Telefon Edyta Górniak

Edyta Górniak jest polską producentką, piosenkarką, autorką tekstów, a także aktorką musicalową. Wydała ona siedem albumów studyjnych oraz jeden album koncertowy. Artystka wydała również album świąteczny. W 1886 roku debiutowała w założonym przez siebie zespole System B. Edyta Górniak za sprzedaż płyt oraz singli otrzymała poczwórnie platynową, podwójnie platynową, trzy platynowe płyty oraz trzy złote płyty.

Telefon do Edyty Górniak niestety nie jest dostępny dla zainteresowanych osób. Gwiazda bardzo ceni prywatność dlatego nie udostępnia publicznie swoich danych kontaktowych. Kontakt z Edytą Górniak można uzyskać za pomocą innych kanałów kontaktowych. 

Aktualnie działający numer telefonu do Edyty Górniak to: artystka nie udostępnia publicznie tego kanału kontaktowego.
Adres e-mail: [email protected]

Edyta Górniak kontakt telefoniczny

Niestety kontakt telefoniczny do Edyty Górniak nie jest dostępny dla fanów. Można skontaktować się z gwiazdą korzystając z portali społecznościowych takich jak Facebook, Twitter czy Instagram. 

Wszystkie zainteresowane osoby mają również możliwość przesłania wiadomości mailowej za pośrednictwem poczty elektronicznej. Wszelkie zapytania, a także innego rodzaju wiadomości można wysyłać na adres [email protected].

Telefon Edyta Górniak:
Edyta Górniak adres e-mail: [email protected]