0

Telefon Galeria Mokotów

  • Kategoria: zakupy

  • Data publikacji: 2019-07-26 06:04:25
  • Data modyfikacji: 2022-07-29 12:13:39
Telefon Galeria Mokotów

Kontakt z Galerią Mokotów jest dobrym sposobem na uzyskanie informacji dotyczących wynajmu powierzchni, cen oraz innych form współpracy. W tym celu warto wykonać telefon na jeden z podanych poniżej numerów.

Galeria Mokotów kontakt telefoniczny

W celu skontaktowania się z Biurem Obsługi Klienta Galerii Mokotów warto wykorzystać numer telefonu zamieszczony na stronie internetowej. Wyszukiwarka numerów telefonu online jest dobrym sposobem na nawiązanie kontaktu z pracownikiem galerii w celu zadania pytania lub rozwiązania trapiącego problemu. Galeria Mokotów udostępnia swoim klientom więcej niż jeden numer telefonu w celu kontaktu. Każdy z numerów telefonu jest opisany w celu uproszczenia procesu nawiązywania kontaktu. Oprócz wykonania połączenia telefonicznego możliwym jest również nawiązanie kontaktu za pośrednictwem poczty elektronicznej. Wszystkie potrzebne informacje znajdują się na stronie.

Galeria Mokotów telefon

Poniżej znajdują się numery telefonu dotyczące odpowiednich działów oraz adresy poczty elektronicznej. Skorzystanie z nich zapewnia najszybszy dostęp do potrzebnych informacji.

Recepcja:
Telefon: +48 (22) 161 41 41
E-mail: [email protected]

Biuro Dyrekcji Centrum:
Telefon: +48 (22) 161 30 00
E-mail: [email protected]

Rzecznik prasowy:
Telefon: +48 601 944 027
E-mail: [email protected]

Dział wynajmu

Powierzchnia sklepowa:
E-mail: [email protected]

Powierzchnia wspólna na pasażach (kioski, stoiska, media, eventy, hostessy):
E-mail: [email protected]

Biuro Obsługi Klienta Galeria Mokotów

Chcąc wynająć powierzchnię w Galerii Mokotów należy skontaktować się odpowiednim działem. Pracownicy linii telefonicznej Galerii Mokotów chętnie udzielą wszystkich potrzebnych informacji. Przesłanie wiadomości e-mail na odpowiedni adres również daje możliwości uzyskanie informacji potrzebnych w ramach nawiązania współpracy z Galerią Mokotów. Umożliwi to również pozyskanie informacji dotyczących cen wynajmu powierzchni użytkowej w galerii. Możliwy jest również kontakt z rzecznikiem prasowym. Na skrzynkę pocztową Galerii Mokotów można przesyłać wiadomości w każdym dniu o każdej godzinie. Umożliwi to również informacje na temat dostępnych sklepów takich jak Uterque Galeria Mokotów telefon, Smyk Galeria Mokotów telefon, Max Mara Galeria Mokotów telefon czy Orsay Galeria Mokotów telefon.