0

Telefon G Data

  • Kategoria: inne

  • Data publikacji: 2019-02-26 23:13:32
  • Data modyfikacji: 2022-08-25 13:02:08
Telefon G Data

Telefon G Data dostępny dla zainteresowanych na stronie internetowej. Konsultanci techniczni gotowi pomóc w sprawie oprogramowania na infolinii telefonicznej. Aktualne dane kontaktowe do G Data.

Co to jest G Data?

G Data jest niemieckim przedsiębiorstwem zajmującym się produkcją oprogramowania. Firma zajmuje się głównie produkcją oprogramowania antywirusowego dla klientów indywidualnych oraz przedsiębiorstw. Aplikacje G Data chronią użytkowników przed złośliwym oprogramowaniem, zapewnia bezpieczeństwo w sieci oraz chroni przed exploitami. W ofercie można znaleźć różne plany w postaci podstawowej ochrony lub zaawansowanej o różnych cenach. Programy G Data przeznaczone są dla urządzeń z systemami Windows, Mac, Anddroid oraz iOS.

Kontakt G Data

Na stronie internetowej znajduje się czat online, dzięki któremu można porozmawiać z botem. Znajduje się on w prawym dolnym rogu strony internetowej. Jeśli nie uda mu się wskazać odpowiedzi na pytanie klienta, przekierowuje rozmowę na czat z konsultantem. G Data posiada również kilka formularzy kontaktowych dla klientów. Znajdują się one pod odpowiednimi zakładkami. Do wyboru są formularze dotyczące zakupu oprogramowania, pytań o faktury oraz wsparcie techniczne.

W informacji dla klienta znajduje się szereg numerów telefonów podanych do kontaktu z G Data. W zależności od tematu rozmowy należy wybrać odpowiedni telefon G Data.

Telefon G Data

Istnieje kilka numerów telefonów do G Data udostępnionych dla klientów. Podstawowym numerem jest telefon G Data na infolinię działającą w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 17:00. Połączenia należy kierować na telefon G Data: +48 94 37 29 650.

W przypadku problemów z oprogramowaniem można skorzystać z telefonu na pomoc techniczną G Data. Konsultanci są w stanie wesprzeć klienta w procesie instalacji oprogramowania. Telefon G Data na infolinię wsparcia technicznego to: 0 801 005 305. Godziny odbierania telefonów nie zostały niestety podane na stronie.

Klienci, którzy zadowoleni są z oprogramowania G Data i chcieliby przedłużyć licencję lub rozszerzyć ją na kolejne stanowiska mogą skorzystać z telefonu G Data do Działu Odnowień. Telefon do kontaktu to: +48 94 37 29 666. Dokładne godziny nie zostały podane. Jeśli telefon G Data nie odbiera, można wysłać wiadomość e-mail na adres: [email protected].

Kontakt biznesowy G Data

G Data poosiada swój dział biznesowy, który działa od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:30. W przypadku kontaktu można wybrać telefon G Data: +48 94 37 29 669 lub e-mail G Data: [email protected].

Media G Data

Dla dziennikarzy został udostępniony dodatkowy kontakt. Telefon G Data dla prasy to: +48 94 37 29 671. Jeśli telefon nie odbiera, można wysłać zapytanie na e-mail: [email protected].