Vito i Bella telefon

  • Kategoria: celebryci

  • Data publikacji: 2018-06-19 09:19:32
  • Data modyfikacji: 2022-09-06 16:30:15
Vito i Bella telefon

Możliwość skorzystania z dostępnego na poniższej stronie internetowej telefonu do Vito i Belli. Nie czekaj i już dziś skorzystaj z podanego telefonu Vito i Bella.

Kim są Vito i Bella?

Vito i Bella są znanymi twórcami kanałów w serwisie YouTube. Para nagrywa filmy, na których oboje wcielają się w postacie ze świata gier Minecraft oraz Roblox. Testują wszelkie nowe dodatki, mapy, czy też aktualizacje rywalizując przy tym między sobą. Używają oni bardzo łagodnego języka, a także emanują bardzo pozytywną energią, dlatego też wiek oglądających ich widzów nie przekracza 13 roku życia. Sam kanał Vito Minecraft posiada ponad 2,1 miliona subskrybentów, a kanał Belli ponad 800 tysięcy obserwujących. Dzięki odniesieniu takiego sukcesu na platformie YouTube postanowili oni stworzyć własne marki takie jak wydawnictwo, czy też sklepy internetowe i stacjonarne. Dzięki temu Adam i Paulina, bo tak brzmią ich prawdziwe imiona, zyskali ogromny szacunek wśród rodziców dzieci, którzy szukali dla swoich pociech bezpiecznej rozrywki w internecie.

Telefon do Vito i Belli

Bardzo częstym pytaniem wśród internautów jest to, jaki jest telefon do Vito i Belli? Najczęściej szukają tego widzowie, którzy śledzą poczynania youtuberów w Internecie. Vito i Bella są właścicielami własnego obiektu, który mieści się w Warszawie i nazywa się on Vito i Bella House. W obiekcie tym znajdują się między innymi lokale takie jak lodziarnia, kawiarnia, kącik dla pociech klientów, oficjalne sklepy Vito Shop oraz Bella Style, a także ogromna Strefa Rozrywki. Niestety, ale telefon Vito i Belli nie jest nigdzie udostępniony dla widzów. Jedyny sposób na skontaktowanie się z twórcami internetowymi pozostaje więc wysłanie wiadomości pod udostępniony adres poczty elektronicznej [email protected]. Należy jednak pamiętać, że udostępniony adres mailowy służy tylko i wyłącznie w sprawach dotyczących kontaktu biznesowego. Wszyscy widzowie, którzy pragną zobaczyć na żywo swoich internetowych idoli, mogą wybrać się do Vito i Bella House, jednak youtuberzy nie zawsze są dostępni na miejscu.

Adres Vito i Bella House

Adres: ul. Boh. Getta Warszawskiego 24, 70-302 Szczecin
Adres e-mail: [email protected]
Telefon Vito i Bella: 502 597 585