YES Biżuteria S.A telefon

  • Kategoria: zakupy

  • Data publikacji: 2019-11-29 20:12:14
  • Data modyfikacji: 2022-09-12 13:12:17
YES Biżuteria S.A telefon

YES telefon kontaktowy - biżuteria na każdą okazję, skorzystaj z bezpłatnej porady w doborze biżuterii. Dane kontaktowe, sklep online, telefon

YES jest siecią sklepów specjalizującą się w sprzedaży biżuterii dla niej na każdą okazję. W swojej ofercie YES posiada diamenty, pierścionki, bransoletki oraz asortyment Premium na wyjątkowe okazje. Biżuteria YES cechuję się starannością wykonania, różnorodnym wzornictwem oraz szerokim asortymentem na każdą okazję. Placówki YES znajdują się na terenie całej polski w średnich i dużych miastach.

Aby uzyskać poradę w doborze odpowiedniej biżuterii, jest możliwość skorzystania z kilku form kontaktu. Po wejściu na stronę w zakładce YES kontakt jako pierwsze ukazuję się formularz kontaktowy. Nie jest to jedyna metoda kontaktu z firmą. Dostępny jest również numer telefonu, adres e-mail, media społecznościowe, czy odwiedzenie jednej z placówek YES osobiście.

YES telefon

Aby uzyskać telefoniczne wsparcie ze sklepu, wystarczy skorzystać z podanego na stronie numeru kontaktowego. YES telefon obsługuję od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 18:00. Podczas rozmowy można zapytać o dostępność konkretnego produktu, zadać pytanie dotyczące płatności czy obsługi zamówienia.

Telefon kontaktowy YES: 
+48 61 648 27 75

YES kontakt online

W celu skontaktowania się ze sklepem w sposób elektroniczny wystarczy skorzystać z formularza kontaktowego dostępnego na stronie lub wysłać wiadomość mail. Odpowiedzi na wiadomości wysyłane są sprawnie, jednak w przypadku większego ruchu, możliwe są opóźnienia. W takim przypadku warto odwiedzić sklep osobiście lub skontaktować się telefonicznie. W przypadku kontaktu online z YES możliwe jest również wysłanie wiadomości na mediach społecznościowych takich jak Instagram czy Facebook.

YES e-mail:
[email protected]

YES adres

YES posiada wiele placówek stacjonarnych na terenie całego kraju i odwiedzenie takiego sklepu osobiście będzie na pewno najszybszą formą na kontakt z YES. Lista sklepów znajdujących się w okolicy dostępna jest na oficjalnej stronie YES. 

Główna siedziba YES adres:

YES Biżuteria S.A.
Świerzawska 1, 60-321 Poznań