0

Telefon ESET

  • Kategoria: inne

  • Data publikacji: 2018-06-12 21:49:23
  • Data modyfikacji: 2022-10-07 19:11:37
Telefon ESET

Próbujesz znaleźć aktualny telefon ESET? Na poniższej stronie przedstawione zostały wszelkie możliwe sposoby na kontakt z firmą w tym także telefon ESET. Za jego pośrednictwem klienci mogą porozmawiać z konsultantami Centrum Obsługi Klienta firmy. Dodatkowo pracownicy ESET udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania i wątpliwości osób dzwoniących. Już dziś wypróbuj sprawdzony i aktualny telefon ESET.

Krótko o ESET

ESET jest to słowackie przedsiębiorstwo informatyczne z siedzibą w Bratysławie, założone w roku 1992 przez Miroslava Trnkę, Petera Paško i Rudolfa Hrubego. Zajmuje się tworzeniem oprogramowania antywirusowego. Produkty ESET zabezpieczają między innymi urządzenia z systemem Windows, MacOS, Linux, Android, iOS, Microsoft Azure, Microsoft Windows Server, Microsoft Exchange Server, VMware, BSD, Lotus Domino. Firma cieszy się ogromną popularnością, a oferowane systemy zabezpieczeń wykorzystywane są przez klientów z całego świata.

ESET telefon

Jednym z możliwych sposobów na kontakt z pracownikami Centrum Obsługi Klienta jest skorzystanie z dostępnego na poniższej stronie internetowej telefonu ESET. Klienci poprzez rozmowę telefoniczną mają możliwość bezpośredniego zdobycia informacji od konsultantów firmy. Dodatkowo pracownicy Biura Obsługi Klienta z pewnością udzielą także wszelkich możliwych rozwiązań na pytania i wątpliwości osób dzwoniących. Warto wspomnieć, iż aktualnie istnieje więcej niż jeden dostępny telefon ESET. Z tego powodu każdy z dostępnych numerów został opisany, aby ułatwić klientom znalezienie najlepszego kontaktu.

Telefon ESET: 32 259 11 00
*Telefon ESET dostępny jest dla klientów wyłącznie w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 18:00.

Telefon ESET: 32 259 11 78
*Telefon ESET dostępny jest dla klientów wyłącznie w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00.

Telefon ESET: 32 793 11 78
*Telefon ESET dostępny jest dla klientów wyłącznie w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 17:00.

ESET kontakt

Dla klientów preferujących kontakt za pośrednictwem internetu firma udostępnia adres poczty elektronicznej, na który możliwe jest wysyłanie wiadomości wraz z zapytaniami czy problemami. W temacie wiadomości dobrze jest zawrzeć sprawę, z jaką klient zwraca się do konsultantów firmy, a w samej treści dokładnie ją opisać. Wiadomość zwrotna ze strony pracowników Centrum Obsługi Klienta wraz z odpowiedzią powinna zostać wysłana w przeciągu kilku najbliższych dni roboczych.

E-mail: [email protected]

Dodatkowo dla klientów preferujących bardziej tradycyjne metody, udostępniony został adres korespondencyjny, na który wysyłać wszelkie pytania, prośby czy zażalenia klejnotów. Należy jednak dodać, że w przypadku tej metody kontaktu na odpowiedź zwrotną klienci będą musieli poczekać znacznie dłuższy okres czasu.

Adres Korespondencyjny

Aupark Tower, 16th Floor, Einsteinova 24, 851 01 Bratysława, Republika Słowacka

Strona internetowa

Dodatkowo na stronie internetowej ESET znajduje się także formularz kontaktowy. Przed wysłaniem go należy uzupełnić wszystkie wymagane pola, wybrać temat wiadomości, a następnie opisać zaistniały problem. Jak w przypadku wiadomości mailowej, odpowiedź zwrotna powinna nadejść w przeciągu kilku dni roboczych.