Guwer telefon

  • Kategoria: celebryci

  • Data publikacji: 2018-06-29 23:12:38
  • Data modyfikacji: 2023-01-09 10:49:10
Guwer telefon

Bezskutecznie próbujesz znaleźć aktualny kontakt Guwer? Sprawdź poniższą stronę internetową, na której do kontaktu umieszczony został także telefon Guwer. Telefon Guwer to pewność szybkiej obsługi i otrzymanie potrzebnych informacji.

Telefon Guwer

Najszybszym, a zarazem najczęściej wybieranym sposobem na kontakt z Guwerem jest skorzystanie z dostępnego poniżej telefonu Guwer. Za jego pomocą klienci mogą bezpośrednio porozmawiać z pracownikami Biura Obsługi Klienta. Podczas rozmowy można otrzymać informacje dotyczące aktualnej oferty sklepu Guwera. Konsultanci obsługujący telefon Guwer mogą także udzielić odpowiedzi na wszystkie pytania i niejasności, z jakimi zgłaszać się będą osoby zainteresowane kontaktem. Dodatkowo telefon Guwer aktywny jest dla klientów wyłącznie w określonych dniach oraz godzinach. Podany poniżej numer kontaktowy dostępny jest dla klientów wyłącznie w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00.

Telefon Guwer: 730816044

Guwer kontakt

Drugim bardzo prostym sposobem jest możliwość skorzystania z udostępnionego adresu poczty elektronicznej. Na podany niżej adres chętni klienci mogą korespondować z pracownikami sklepu Guwera za pomocą wiadomości mailowych. Dobrze byłoby, aby wiadomość klienta zawierała w sobie między innymi temat sprawy klienta, a w opisie dokładne wytłumaczenie problemu. Dzięki podaniu jak największej ilości przydatnych informacji, eksperci firmy znacznie szybciej mogą znaleźć rozwiązanie dla problemu klienta. Wiadomość zwrotna wraz z odpowiedzią ze strony konsultantów Centrum Obsługi Klienta powinna zostać wysłana i dostarczona w przeciągu kilku najbliższych dni roboczych. Z pewnością pracownicy dołożą wszelkich starań, aby wysłać wiadomość zwrotną, tak szybko, jak będzie to tylko możliwe.

E-mail Guwer: [email protected]

Guwer kontakt

Osoby preferujące bardziej tradycyjne metody kontaktu mogą skorzystać z podanego adresu korespondencyjnego. Na poniższy adres możliwe jest wysyłanie spraw klientów przy pomocy listów. Należy jednak nadmienić, że wybierając tę opcję na kontakt z Guwer wiadomość zwrotna może zostać dostarczona w znacznie dłuższym terminie do klienta. W przypadku, gdy sprawa klienta jest nagląca, warto skorzystać z podanego powyżej telefonu Guwer. Pozwoli on klientom na otrzymanie wszelkich niezbędnych informacji w przeciągu kilku minut rozmowy.

Adres korespondencyjny Guwer: Ul. Kiepury 6/1, Jelenia Góra