Telefon Novitus

  • Kategoria: usługi

  • Data publikacji: 2020-03-09 23:49:08
  • Data modyfikacji: 2022-10-06 16:07:59
Telefon Novitus

Szukasz aktualnego sposobu na kontrakt z firmą Novitus? Sprawdź poniższą stronę internetową. Zostały tu opisane wszelkie możliwe sposoby na kontakt z firmą w tym także telefon Novitus. Dzięki połączeniu z konsultantem Biura Obsługi Klienta poprzez telefon Novitus możliwe jest uzyskanie dostępnych publicznie informacji o najnowszej ofercie firmy. Skorzystaj z dostępnego telefonu Novitus!

Telefon Novitus

Jednym z najlepszych i najszybszych sposobów na bezpośredni kontakt z firmą jest skorzystanie z dostępnego poniżej telefonu Novitus. Poprzez połączenie telefoniczne klienci mogą bezpośrednio od konsultanta Centrum Obsługi Klienta firmy dowiedzieć się o najnowszej ofercie firmy. Z pewnością eksperci dostępni pod telefonem Novitus udzielą także odpowiedzi na wszelkie pytania i niejasności dzwoniących. Warto także zaznaczyć, że aktualnie dostępnych jest kilka numerów telefonów kontaktowych do firmy. Z tego powodu zebrane na stronie telefony Novitus zostały odpowiednio uporządkowane i opisane co z pewnością ułatwi klientom znalezienie odpowiedniego kontaktu.

Telefon Novitus do centrali firmy: +48 18 444 07 20

Telefon Novitus: +48 801 130 023

Telefon Novitus Bolt e-kasa: +48 18 444 00 14

Telefon Novitus do wsparcia technicznego oraz serwisu: +48 18 444 07 61

Telefon Novitus do pomocy technicznej przy kasach fiskalnych: +48 22 113 95 69

Telefon Novitus do techników AI: +48 18 444 07 33 oraz +48 18 444 07 50

Telefon Novitus do spraw wag: +48 18 444 00 20

Kontakt Novitus

Klienci mogą skorzystać także z innych opcji na kontakt z firmą. Jedną z nich jest wysłanie wiadomości poprzez dostępny poniżej adres poczty elektronicznej. Za jego pośrednictwem klienci mają możliwość bezpośredniej korespondencji z konsultantami Centrum Obsługi Klienta. Wysyłając maila, należy pamiętać, żeby w tytule wiadomości zawrzeć powód, z jakim klient zwraca się do pracowników firmy, a w treści wiadomości dokładnie opisać sytuację. Na odpowiedź zwrotną ze strony Biura Obsługi Klienta firmy trzeba będzie poczekać około kilku dni roboczych.

E-mail: [email protected]

Klasyczną opcją na kontakt z firmą jest skorzystanie z adresu korespondencyjnego. Tak jak w przypadku wysłania wiadomości poprzez pocztę mailową klient w liście powinien jak najbardziej szczegółowo przedstawić całą sprawę, z jaką pisze do firmy. Warto jednak wspomnieć, iż w przypadku tej metody na odpowiedź zwrotną będzie trzeba poczekać znacznie dłużej niż przy wyborze innej opcji na kontakt z działem obsługi klienta Novitus.

Adres: ul. Nawojowska 118, 33-300 Nowy Sącz

Strona internetowa Novitus

Na stronie internetowej Novitus udostępniony został także formularz kontaktowy, dzięki któremu klienci mogą skontaktować się z konsultantami Centrum Obsługi Klienta. Przed jego wysłaniem należy wpierw uzupełnić wszystkie wymagane pola odpowiednimi danymi klienta, następnie wybrać kategorię zgłoszenia, a w treści wiadomości dokładnie opisać sprawę, z którą zwraca się klient. Warto także dodać adres poczty mailowej, na który w ciągu kilku dni powinna przyjść odpowiedź zwrotna.