0

MPK telefon

  • Kategoria: transport

  • Data publikacji: 2018-12-23 16:03:07
  • Data modyfikacji: 2022-07-15 14:17:53
MPK telefon

Skontaktuj się telefonicznie z MPK dzięki numerowi dostępnemu na stronie. Aktualny numer telefonu do MPK. Infolinia telefoniczna MPK dla zainteresowanych.

MPK kontakt

MPK jest to skrót od pełnej nazwy — Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne. MPK do swoich zadań zalicza wykonywanie usług komunikacyjnych na terenie konkretnego obszaru.

MPK dystrybuuje bilety, które uprawniają do przejazdu

Bilety na autobusy MPK można kupować stacjonarnie w Punktach Obsługi Podróżnego, biletomatach rozmieszczonych na niektórych przystankach i w autobusach, a także online poprzez aplikację mobilną.

Telefon MPK

Kontakt z Miejski Przedsiębiorstwem Komunikacyjnym jest możliwy, dzwoniąc na telefon MPK. Ogólnopolski numer prowadzący na telefon Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego nie jest jednak dostępny. Aby zadzwonić na telefon MPK, należy wybrać, z jakim miastem w Polsce chce się skontaktować oraz następnie, aby odszukać dane kontaktowe, należy wejść na stronę internetową MPK wybranego miasta i tam można znaleźć numer kontaktowy, który prowadzi na telefon Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego danego miasta. Połączenia obsługiwane są przez konsultantów telefonicznych z Biura Obsługi Klienta MPK. Warto także przed zadzwonieniem na telefon MPK odszukać, w jakich godzinach konsultanci telefoniczni obsługują połączenia przychodzące na telefon Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego.