0

Bolt Szczecin Telefon

  • Kategoria: transport

  • Data publikacji: 2018-09-05 16:43:06
  • Data modyfikacji: 2022-12-23 16:04:07
Bolt Szczecin Telefon

Bezskutecznie próbujesz znaleźć aktualne sposoby, na skontaktowanie się z Bolt Szczecin? Sprawdź poniższą stronę internetową! Umieszczone zostały tu różne formy kontaktu z firmą między innymi telefon Bolt Szczecin. Telefon Bolt Szczecin to źródło przydatnych informacji.

Bolt Szczecin kontakt

Klienci z firmą Bolt Szczecin mogą skontaktować się na różne możliwe sposoby podane na poniższej stronie internetowej. Jednym z nich jest napisanie wiadomości mailowej na podany poniżej adres poczty elektronicznej. Jest to bardzo dobra opcja dla osób preferujących kontakt poprzez internet. Pierwszy z podanych poniżej adresów mailowych przeznaczony jest wyłącznie w sprawach, które wymagają pomocy konsultantów Centrum Obsługi Klienta Bolt Szczecin, natomiast drugi adres podany został dla wszystkich zainteresowanych osób, które chciałyby spróbować swoich sił w byciu kierowcą firmy Bolt Szczecin. W wiadomości mailowej klient powinien umieścić między innymi powód, z jakim zwraca się do pracowników Biura Obsługi Klienta, a w treści dokładnie opisać zaistniałą sytuację. Podane szczegóły z pewnością pomogą konsultantom Centrum Obsługi Klienta Bolt Szczecin na szybsze znalezienie właściwego rozwiązania danej sprawy, z jaką pisze klient. Na wiadomość zwrotną wraz z odpowiedzią należy poczekać do kilku dni roboczych.

E-mail Bolt Szczecin: [email protected]
E-mail Bolt Szczecin w sprawach pracy: [email protected]

Telefon Bolt Szczecin

Innym ze sposobów na kontakt z konsultantami Centrum Obsługi Klienta firmy jest możliwość skorzystania z podanego na poniższej stronie internetowej telefonu Bolt Szczecin. Dzięki temu klienci mogą zdobyć potrzebne dane oraz informacje poprzez bezpośrednią rozmowie z pracownikami Bolt Szczecin. Dodatkowo konsultanci Centrum Obsługi Klienta dostępni pod telefonem Bolt Szczecin udzielą także niezbędnych odpowiedzi na wszelkie pytania i wątpliwości osób dzwoniących. Należy dodać, że podany poniżej telefon Bolt Szczecin dostępny jest wyłącznie w sprawach, bezpośrednio dotyczących hulajnóg producenta. Jeśli klient chce skontaktować się z kierowcą Bolt Szczecin może to zrobić poprzez podany w aplikacji numer kierowcy odpowiedzialnego za konkretny przewóz.

Telefon Bolt Szczecin: +48 22 307 83 67